Ana SayfaMagazinSurvivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde kimin adı yazıldı?

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde kimin adı yazıldı?

Survivor Kimin ismi yazıldı merak konusu. TV8’de Survivor kimin adı yazıldı 2021 bu akşam belli oldu. Survivor kimin adı çıktı işte cevabı.

30 Mart Salı akşamı yeni bir dokunulmazlık yarışı vardı. Bu kez dokunulmazlığı kazanan 10’a 8 gönüllüler takımı oldu. Konseyde ise 4 oy çıkan Öykü elenme adayı oldu. 2 oy İlayda için birer oy da İsmail ve Sergen için çıkmıştı.

Eleme ne zaman?

Survivor’da 1 Nisan Perşembe akşamı, halktan gelen SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından adaya veda eden isim belli olacak.

Gönüllüler takımında kimin adı yazıldı?

Survivor’da 29 Mart pazartesi kimin adı yazıldı? Gitme adayı kim oldu gönüllüler takımında? Bu hafta sürpriz bir eleme var. Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Konseyde kimin adı yazıldı? Eleme bu hafta Perşembe günü yapılacak. Survivor’da çeyrek finale doğru artık haftalar ve elemeler hızlı hızlı geçiyor.

Survivor Kimin ismi yazıldı merak konusu. TV8’de Survivor kimin adı yazıldı 2021 bu akşam belli oldu. Survivor kimin adı çıktı işte cevabı.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Hatta sonu eleme olmadığı için eleme hafta içinde yapılacak. Üst üste konserler yaşanacak. Bu akşam dokunulmazlık oyunuyla ödül oyunu bir aradaydı. Durum 9-9 oldu ve oyun kitlendi. Son eşleşmede hedefleri vurma görevi ünlüler takımında Melis’te gönüllüler takımında Dora’daydı. Harika bir performans sergileyen Melis düşürdüğü son hedefle ünlüler takımında büyük bir sevgi yumağı oluşturdu.

Survivor konseyde kimin adı yazıldı?

Bu akşam sürpriz bir eleme konseyi yaşandı. Gönüllüler takımında herkes bir isim yazdı. Haftalardır Hanzade ve Aleyna potadaydı. Peki bu akşam kimin adı yazıldı konseyde? Survivor konsey detayları geliyor…

Gönüllüler takımında kim kimi yazdı işte açıklandığı kadarıyla isim isim o liste.

Poyraz Aleyna’nın adını yazdı.

Hanzade Aleyna Çalışkan’ın adını yazdı.

Aleyna Hanzade’nin adını yazdı.

Steven sürpriz sayılabilecek şekilde Aleyna’nın adını yazdı.

Aleyna Çalışkan da Hanzade’nin adını yazdı.

Berkay da Aleyna Çalışkan’ın adını yazdı. Yazarken de “Hanzade ile bağım olduğu için duygusal davranıyorum kusura bakma” dedi.

Ve konseyde Hanzade’nin adaylığı kesinleşti. Hanzade bu hafta gönüllüler takımında elenme adayı oldu. 

Nasıl oy kullanılıyor?

Survivor’da yıllardır oy kullanma yöntemi aynı. Hangi yarışmacıyı destekliyorsanız onun ismini yazıp 1890’a mesaj atıyorsunuz. Örneğin Steven 1890 gibi.

Üst üste birincilikler elde eden ve SMS sıralamasında ilk sırada çıkan Ayşe haftalar sonra birinciliği Poyraz’a kaptırmıştı. 29 Mart Pazartesi günü yapılan eleme konseyinde Ayşe ile Aleyna arasında yaşanan o gerginlik de masaya yatırıldı. Acun Ilıcalı iki isme de aralarındaki sorunun ne olduğunu sordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri