Ana SayfaMagazinSurvivor Dora kimdir? Uğurtan Dora nereli, instagram hesabı ne

Survivor Dora kimdir? Uğurtan Dora nereli, instagram hesabı ne

Survivor Dora kimdir? Uğurtan Dora nereli, instagram hesabı ne? 2021 Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora'nın kim olduğu merak ediliyor. Cevabı haberimizde!

Survivor Dora kimdir? Uğurtan Dora nereli, instagram hesabı ne? 2021 Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora’nın kim olduğu merak ediliyor. Cevabı haberimizde!

Survivor Dora kimdir?

Survivor 2021 yarışmasında gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora’nın kim olduğu merak ediliyor. Uğurtan Dora, yarışmanın öne çıkan isimleri arasında.

Uğurtan Dora kimdir?

Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde Şişli’de doğdu. 2000’de Saint Benoit Fransız lisesi ortaokul bölümünden mezun oldu.2004’de ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Dokuz eylül iktisat bölümünü kazandı.

Uğurtan Dora sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ve fitness spor dallarıyla ilgileniyor. Lisanslı basketbol ENKA – Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi olan Uğurtan Dora, Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yaptı. Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yöneticilik görevini üstlendi. Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri