Ana SayfaTürkiyeSurvivor Dora'nın sevgilisi kim? Cevhere Konar kim, kaç yaşında,instagram adresi ne?

Survivor Dora’nın sevgilisi kim? Cevhere Konar kim, kaç yaşında,instagram adresi ne?

Survivor Dora’nın sevgilisi kim? Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer alan Dora’nın sevgilisi oldukça merak ediliyor. Cevhere Konar kim, kaç yaşında, instagram adresi ne? Tüm detaylar haberimizde…

Survivor Dora’nın sevgilisi kim?

Survivor 2021 Gönüllüler takımında yer alan Uğurtan Dora’nın iletişim oyunu öncesi  kız arkadaşıyla görüşmek istemesi merak uyandırdı. Birçok Survivor izleyicisi Dora’nın sevgilisini araştırmaya başladı. İkilinin sosyal medyada paylaştığı pek çok fotoğraf yer alıyor.

Dora’nın sevgilisi Cevhere Konar, Dora ile paylaştığı fotoğrafın altına, “Ben her zaman senin o güzel kalbini sevmeye her zaman yanında elini tutmaya bütün hayatına destek olmaya devam edeceğim duruşuna hayran oldugum adam siz bütün hakaretleriniz küfürleriniz ve tehditlerinizle nefret dolu kalplerinizle mesajlar atip yaşamaya çalışırken biz huzurlu mutlu sevgi ve eğlence dolu hayatımızı yaşamaya devam edeceğiz” notunu yazdı.

Dominik’te Dora ile buluşan Cevhere Konar duygusal anlar yaşadı. İzleyenleride duygulandıran ikili, uzun süre sarılarak ağladı. Hakkında pek bilgi bulunmayan Cevhere Konar, Dora ile uzun zamandır birlikte.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri