Ana SayfaMagazinSurvivor dün kim elendi? Survivor Batuhan Karacakaya adaya veda etti

Survivor dün kim elendi? Survivor Batuhan Karacakaya adaya veda etti

Survivor dün kim elendi? Survivor Batuhan Karacakaya adaya veda etti! Survivor 2021'in final koltuğunda oturmayı hak eden Batuhan Karakacaya, Ayşe ve Aleyna potasından çıkamadı. Büyük finale sayılı günler kala Survivor'a Batuhan Karacakaya veda eden isim oldu.

Survivor dün kim elendi? Survivor Batuhan Karacakaya adaya veda etti! Survivor 2021’in final koltuğunda oturmayı hak eden Batuhan Karakacaya, Ayşe ve Aleyna potasından çıkamadı. Büyük finale sayılı günler kala Survivor’a Batuhan Karacakaya veda eden isim oldu.

Survivor dün kim elendi

Finale haftalar kalan Survivor 2021’de bireysel dokunulmazlık oyunları çok daha önemli olmaya başladı. Dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacılar, haftanın eleme adaylarını belirledi. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise sms oylaması sonuçları açıklandı. Halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor hayallerine veda etti.

BATUHAN, ALEYNA VE AYŞE ELEMEYE KALDI

Survivor 2021’de bu hafta üç bireysel dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Bu oyunlarından ilkini Poyraz kazanırken ve Batuhan’ı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Sonraki iki dokunulmazlık oyununun galibi ise Berkay oldu. Berkay, ikinci eleme adayı olarak kendi takımından Aleyna’yı söyledi. Üçüncü dokunulmazlığı da kazanan Berkay bu defa Ayşe’yi eleme adayı gösterdi.

Adaya veda eden isim Batuhan Karacakaya oldu

Dün akşam yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı, Survivor hayallerine veda eden ismi açıkladı. Acun Ilıcalı, elenen kişinin Batuhan Karacakaya olduğunu söylediğinde izleyenler dahil yarışmacılar şoke oldu. Ayşe gözyaşlarını tutamazken, Aleyna ve İsmail’de çok üzüldü.

Haftalardır hep sms birincisi çıkan Batuhan Karacakaya elenmesine ilişkin, “Ne diyeyim ki abi, annem üzülmesin. Benim üzüldüğümü düşünüp daha çok üzülür, beni bu zamana kadar destekleyen herkese teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

“Kız kavgasında yanan Batuhan oldu”

Batuhan’ın ada konseyindeki davranışları ve aynı zamanda giderken hiç konuşma yapmaması izleyicilere şaşkına çevirirken kumpas iddiaları da gündeme geldi. Batuhan’ın elenmesine sosyal medyadan gelen tepkiler de son derece sertti. Özellikle Batuhan fanları TV8 ve Acun Medya boykot çağrısı yapmaya başladı. Sosyal medyada “Ayşe-Aleyna kavgasında yanan Batuhan oldu” yorumları yapılmaya başlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri