Ana SayfaMagazinSurvivor Duygu Bal'ın yeni hali? Duygu Bal'ı görenler tanıyamadı!

Survivor Duygu Bal’ın yeni hali? Duygu Bal’ı görenler tanıyamadı!

Survivor Duygu Bal'ın yeni hali? Duygu Bal'ı görenler tanıyamadı! Survivor ünlüler takımında 2014 yılında yarışan Duygu Bal'ı görenler tanıyamadı. Yaptırdığı estetik operasyonlarla farklı bir görünüme kavuşan Bal'ı görenler tanımakta zorlanıyor.

Survivor Duygu Bal’ın yeni hali? Duygu Bal’ı görenler tanıyamadı! Survivor ünlüler takımında 2014 yılında yarışan Duygu Bal’ı görenler tanıyamadı. Yaptırdığı estetik operasyonlarla farklı bir görünüme kavuşan Bal’ı görenler tanımakta zorlanıyor.

Survivor Duygu Bal’ın yeni hali

2010-2011 sezonunda İtalya A1 Ligi takımlarından Riso Scotti Pavia’ya daha sonra da 2011-2012 sezonunda Fenerbahçe’ye transfer olan voleybolcu Duygu Bal, 2014 yılında Survivor’a katıldı.
Yarışmadan sonra Cem Yılmaz’ın Ali baba ve 7 cüceler filminde oynayan Voleybolcu Duygu Bal o dönem Cem Yılmaz hakkında “Cem bir erkeğin sahip olabileceği her şeye sahip. Yani her kadın Cem’den hoşlanır. Küçüklüğümden beri hayalimdi onunla tanışmak. Yanına gidince bile heyecanlanıyorum” demişti.

Bu sözleriyle uzun süre gündemde kalan Duygu Bal bu kez yeni görünümüyle gündemde.
Voleybolcu Duygu Bal geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüştü. Sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Bal’ın takipçileri yeni görüntüsünü çok sevdi.
İşte Duygu Bal’ın eski ve yeni halinin fotoğrafları…

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri