Ana SayfaMagazinSurvivor Ekstra Furkan Dede kovuldu mu? Gerçek ortaya çıktı

Survivor Ekstra Furkan Dede kovuldu mu? Gerçek ortaya çıktı

Survivor Ekstra Furkan Dede kovuldu mu? Gerçek ortaya çıktı! Survivor Ekstra'nın sevilen sunucusu Furkan Dede'nin programda olmaması akılları karıştırdı. Üstüne Furkan Dede'nin Acun Medya'dan kovulduğu iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Survivor Ekstra Furkan Dede kovuldu mu? Gerçek ortaya çıktı! Survivor Ekstra’nın sevilen sunucusu Furkan Dede’nin programda olmaması akılları karıştırdı. Üstüne Furkan Dede’nin Acun Medya’dan kovulduğu iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Survivor Ekstra Furkan Dede kovuldu mu

Bir zamanlar parkurun tozunu yutmuş, Survivor Ekstra’nın başarılı sunucu ve yorumcusu Furkan Dede, bir süredir programa katılmayarak ekranlardan uzak kaldı.

Bu durum izleyicilerin gözünden kaçmadı ve magazin gündeminde de Furkan Dede’nin kovulduğuna dair söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

Ancak gerçek sonradan ortaya çıktı. Furkan Dede’nin kovulmadığı hatta bir süre sonra tekrar ekranlara döneceği söylendi.

Herkes koronavirüs salgınına yakalandığını düşünüyordu ama gerçek bambaşka çıktı. Furkan Dede bel rahatsızlığı nedeniyle programa ara vermek durumunda kaldığı ortaya çıktı. Furkan Dede’nin yakın zamanda tekrar Survivor Ekstra’ya döneceği açıklandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri