Ana SayfaMagazinSurvivor eleme konseyi kimin adı yazıldı? 4 nisan pazar ünlüler takımında elenme...

Survivor eleme konseyi kimin adı yazıldı? 4 nisan pazar ünlüler takımında elenme adayı kim oldu?

Survivor eleme konseyi kimin adı yazıldı? 4 Nisan Pazar ünlüler takımında elenme adayı kim oldu? Survivor eleme konseyi kimin adı yazıldı? 4 Nisan Pazar elenme adayı kim oldu, kim yazıldı?

Survivor eleme konseyi kimin adı yazıldı? 4 Nisan Pazar ünlüler takımında elenme adayı kim oldu? Survivor’da 4 Nisan akşamı yaşanan eleme konseyinde dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı bir isim daha yazdı.

Survivor eleme konseyi kimin adı yazıldı?

Cumartesi günkü eleme konseyinde hem Doğan’ın hem de İsmail adı çıkmıştı. Pazar günkü dokunulmazlık oyununda kaybeden bir kez daha ünlüler takımı oldu ve bir isim daha yazmak zorunda kaldılar. İkinci konseyde de Batuhan ve Sergen isimleri çıktı.

Survivor eleme konseyinde kimin adı yazıldı? Kim Kim yazdı büyük merak konusu oldu. Survivor konseyinde kimin adı çıktı?

Survivor ünlüler takımında elenme adayı kimler oldu? hatırlanacağı gibi dün yaşanan eleme konseyinde hem İsmail hem de Doğan elenme adayı olmuştu.

Kimin adı çıktı?

Yine iki ismin adı çıktı konseyde. Hem Batuhan hem Sergen elenme adayı oldu. Böylece ünlüler takımında 4 ismin adı yazılmış oldu. Batuhan, Sergen, İsmail ve Doğan.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri