Ana SayfaMagazinSurvivor Emin diskalifiye oldu! Survivor Emin'in sakatlığı ne?

Survivor Emin diskalifiye oldu! Survivor Emin’in sakatlığı ne?

Survivor Emin diskalifiye oldu. Metin Kuş'un kararıyla dizinde kırık olduğu söylenen Survivor Emin diskalifiye oldu.

Survivor Emin diskalifiye oldu. Survivor Emin’in sakatlığı ne? Metin Kuş gönüllüler takımına gelerek Emin’in dizindeki kırık nedeniyle diskalifiye olduğunu açıkladı. Emin “Acım yok oynarım” dese de Metin Kuş durumun ciddi olduğunu söyledi. Sağ dizinde plato kırığı var. İlerledikçe büyüyen ve insanı sakat bırakabilen bir hastalık.

Diskalifiye kararını bir türlü kabullenemeyen Emin hüngür hüngür ağlamaya başladı. Takım arkadaşlarını da ağlattı. Survivor Emin’in sakatlığı ne? Metin Kuş Emin’in dizinde bir kırık olduğunu ve kritik bir durumun söz konusu olduğunu söyledi.

Survivor Emin diskalifiye oldu

Metin Kuş Emin’in sakatlık nedeniyle diskalifiye olması hakkında “Size ilk gün ne dedim? İlk bir ay kendinize dikkat edin dedim. Çok ciddi bir sorunumuz var. Hakikaten çok üzgünüm. Tahmin ediyor musunuz ne olduğunu” açıklamasını yaptı.

Steven: Hiç ağlamayacağım diye kendime söz verdim. Ama Metin Hoca bize gelip çok değişik bir açıklama yaptı.

Emin: Halka oyununda halk yüzüme geldi bilinç kaybı yaşadım ama yine oynadım. Bacaklarımda ağrı var ama ben oynamak istiyorum.

Doktor Metin Kuş: Kötü bir kırığın var. Senin bir kırığın var. Bazı kırıklar hiç acı yapmaz. Dün farkında değildin. Dünkü filminde sonuç net. Dizinde kırık var. Maalesef devam edemeyeceksin.

Emin itiraz etti, ne olursa olsun oymaka istediğini söyledi. Ancak durumu ciddiydi ve doktor Metin Kuş sağlık sorununun, kırığın çok ciddi olduğunu söyledi.

Survivor Emin diskalifiye oldu. Metin Kuş’un kararıyla dizinde kırık olduğu söylenen Survivor Emin diskalifiye oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri