Ana SayfaMagazinSurvivor Exxen 4 Mayıs SMS sıralaması Exxen’de 4 Mayıs oy sonuçları ünlüler...

Survivor Exxen 4 Mayıs SMS sıralaması Exxen’de 4 Mayıs oy sonuçları ünlüler takımı

Survivor Exxen SMS sıralaması Exxen’de 4 Mayıs oy sonuçları ünlüler. Survivor 2021'de sms sıralaması açıklandı. Tıkla öğren.

Survivor Exxen sms ünlüler sıralaması belli oldu. İki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında bu akşam adaya bir kişi veda edecekti. Açıklanan oylamanın ardından Acun Ilıcalı Survivor Exxen 4 Mayıs SMS sıralamasını açıkladı. Exxen’de 4 Mayıs oy sonuçları ünlüler takımı için nasıl gerçekleşti.

İsmail Balaban birinci oldu

Survivor’ın bu akşamki bölümünde ünlüler takımının SMS birincisi İsmail Balaban oldu. Açıklamasında “Çok zor bir konsey geçiriyoruz. Aramızdan bir kişi ayrılacak. Bir isim söyleceğim ve bunun sorumluluğu çok ağır” diye konuştu.

Survivor’da bu akşam yarışlarıyla geçildi. Survivor ünlüler takımında eleme heyecanı yaşandı. Artık 5 kişi kalan ünlüler takımı bu hafta da bir isme veda etti. Dolayısıyla SMS sıralaması bu hafta ünlüler için merak konusu oldu.Ünlüler SMS birincisi kim oldu.

Survivor Exxen 4 Mayıs SMS sıralaması

TV 8 ekranlarında 4 Mayıs Salı akşamı eleme heyecanı vardı. İddialara göre Melis bu aksam veda eden isim olacaktı. Peki ama halkın oylarıyla oluşan SMS listesinde nasıl bir sıralama vardı. En çok oyu kim aldı? Ünlüler takımında SMS sıralaması nasıl gerçekleşti?

Bu yıl Survivor 2021 büyük çekişmeyle geçti. Hatta 3 kişi sakatlıkları nedeniyle adaya veda etmek zorunda bile kaldı. Şu an için de gönüllülerde Dora sakat olduğu için yarışamıyor. 

Ünlüler takımı kadrosu

Ünlüler takımı: İsmail Balaban, Melis Sezer, Çağrı Atakan, Hayrettin, Merve Aydın, Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Barış Özbek, İlayda Şeker, Sergen, Bahar

Gönüllüler takımı kadrosu

Takımı: Uğurtan Dora, Emin Günenç, Hanzade Durmuş Ofluoğlu, Yunus Emre Karacak, Yiğit Poyraz, Sena Özdemir, Ayşe Yüksel, Reşat Hacıahmetoğlu, Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam, Baran, Duygu.

Exxen Survivor SMS sonuçları

Bu akşam bir iletişim oyunu vardı. Oyunu ünlüler takımı odu. Haftalardır iletişim oyunundan mahrum kalan gönüllüler yine şeytanın bacağını kıramadı. Son oyuna çıkan günün kötü ismi Batuhan, son oyunu alarak takımını iletişime kavuşturdu. Berkay başarısız atışlarının bedelini iletişim oyununu kaybederek ödedi.

Survivor’da geçen hafta elenen isim İlayda olmuştu. Bu hafta iki dokunulmazlığı birden kaybeden ünlüler takımı bir üyesini daha kaybedecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri