Ana SayfaMagazinSurvivor Exxen sms sıralaması belli oldu! Survivor 8. hafta SMS oylaması sonuçları...

Survivor Exxen sms sıralaması belli oldu! Survivor 8. hafta SMS oylaması sonuçları ve sms sıralaması. Ayşe ve Batuhan birinci

Survivor’da SMS sıralaması büyük merak konusu ada konseyinde sms oylaması açıklandı ancak sms sıralaması bilgisi Exxen’de yayınlandı.

Survivor’da SMS sıralaması büyük merak konusu ada konseyinde sms oylaması açıklandı ancak sms sıralaması bilgisi Exxen’de yayınlandı. Ünlülerde Batuhan gönüllüler takımında Ayşe birinci oldu. Salı günü 2 mart akşamı Survivor (8. hafta) ada konseyinde kim elendi merak edilirken hem ünlüler hem gönülüler takımındaki exxen sms sıralaması da merak konusu.

Survivor Exxen sms sıralaması

Bu akşam Survivor 8. hafta eleme konseyi heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı’nın ücretli film-dizi izleme platformu Exxen de bir şekilde Survivor sms sıralamasına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her hafta yaşanan eleme stresinde ünlüler ve gönüllüler takımının birincileri belli oluyor. SMS oylarının sıralaması ise video olarak sadece exxen’de yayınlanıyor. 

Geçen haftanın SMS sıralaması bu şekilde gerçekleşmişti. İşte o video.

Ünlüler ve gönüllüler SMS’te kim birinci oldu?

Bu hafta dokunulmazlıklardan birini ünlüler diğerini de gönüllüler kazandı. Ünlüler takımında Öykü gönüllüler takımında da Aleyna’nın adı yazıldı. Ancak her hafta atılan SMS’lerden birer birinci belirlendi. Noter huzurunda sayılar oylar neticesinde ünlüler takımından Batuhan birinci oldu ve Çağman’ın adını söyledi. Aynı şekilde gönüllüler takımında Ayşe birinci oldu ve o da da Handaze’nin adını söyledi.

2 Mart akşamı yani salı akşamı  Survivor SMS sıralaması listesi nasıl oldu sms sıralaması videosunda kim birinci oldu merak ediliyordu. Birinci olan isimler açıklandı.

Survivor SMS birincisi kim oldu?

Birazdan SMS sıralaması açıklanacak. Ünlüler ve gönüllüler takımında birinci olan isimler belli olacak. Survivor 2021’de seyircilerin kullandı oylar sonucunda, rakiplerinden daha fazla oy alarak ünlüler takımında Batuhan birinci oldu. 

Gönüllüler takımında en çok oy alarak birinci olan isim Ayşe oldu. Bu Ayşe’nin ilk birinciliği olarak kayıtlara geçti.

Ünlüler takımında SMS birincisi olan Batuhan “Özür dileyerek söylüyorum Çağman” dedi. Ünlüler takımına iki hafta önce katılan Çağman yazılmasının erken olduğunu söyledi.

Gönüllüler takımında SMS birincisi olan Ayşe de bir isim söyledi. Ayşe beklendiği gibi arasının iyi olmadığı Hanzade’nin adını söyledi. Böylelikle Survivor’da 2 Mart akşamı eleme konseyinde Çağman, Hanzade, Aleyna ve Öykü gitme adayı oldular.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri