Ana SayfaMagazinSurvivor exxen SMS sıralaması Survivor halk oylaması 12. hafta SMS sonucu

Survivor exxen SMS sıralaması Survivor halk oylaması 12. hafta SMS sonucu

Survivor exxen SMS sıralaması Survivor halk oylaması 12. hafta SMS sıralaması izle. Ünlüler takımında İsmail SMS birincisi oldu ve Çağrı'nın adını söyledi. 1 Nisan Perşembe Survivor SMS sıralaması seyret.

Survivor exxen SMS sıralaması Survivor halk oylaması 12. hafta SMS sıralaması izle. Ünlüler gönüllüler kim birinci oldu halk oylaması nasıl sonuçlandı?  Ünlüler takımında İsmail SMS birincisi oldu ve Çağrı’nın adını söyledi. 1 Nisan Perşembe Survivor SMS sıralaması nasıl gerçekleşti. Ünlüler ve gönüllüler takımında halk oylaması SMS sıralaması. 

Survivor SMS sıralaması sonucu

Survivor SMS birincileri ve Survivor ünlüler SMS sıralaması açıklandı. Uzun zamandır Öykü’nün bu hafta eleneceğine dair dedikodular vardı. Ünlüler takımında elenen isim Öykü Çelik oldu. Neredeyse bütün takım gözyaşlarına boğuldu.

23 Mart haftasında (geçen hafta) yaşanan SMS sıralaması şu şekilde gerçekleşmişti:

Ünlüler takımı

Çağrı

İsmail

Batuhan

Olayda

Doğan

Melis

Sergen

Merve

Öykü

Gonca

Gönüllüler takımı

Poyraz

Ayşe

Dora

Reşat

Aleyna ç.

Hanzade

Berkay

Aleyna

steven

Survivor kim elendi? Survivor kim elendi sorusu yanıt buldu. 1 Nisan Perşembe gecesi yaşanan eleme konseyinde Survivor’da kim gitti, Survivor kim elendi 1 Nisan perşembe.

Survivor 2021’de ünlüler takımında ve gönüllüler takımında birer isim SMS birincisi seçildi. Gönüllüler takımında halk oylamasında birinci Poyraz oldu. Ünlüler takımından arkadaşlarından daha fazla oy alarak birinci olan isim İsmail oldu. Peki ama Survivor’da kim elendi? Kim gitti bu hafta.

Survivor kim elendi? Kim gitti?

Acun Ilıcalı seyirci oylamasının sonuçlarını açıkladı. Gönüllülerde Poyraz ünlüler takımında ise İsmail Balaban birinci oldu. İsmail haftalar sonra birinci olması hakkında “Çok güzel bir duygu. Benden sonra birinci olan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum” diye konuştu.

Elenme adayı kimdi?

Gönüllüler takımında Hanzade ve Aleyna Çalışkan elenme adayıydı. Bugün Poyraz SMS birincisi oldu ve o da Aleyna Kalaycıoğlu’nun adını söyledi. Ünlüler takımında da tek bir elenme adayı vardı oda Öykü olmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri