Ana SayfaMagazinSurvivor Exxen SMS sıralamasında Çağrı birinci oldu Batuhan dedi

Survivor Exxen SMS sıralamasında Çağrı birinci oldu Batuhan dedi

Survivor Exxen SMS sıralamasında Çağrı birinci oldu Batuhan dedi. O dakikalarda Batuhan’ın küçük çaplı bir şok yaşadığı görüldü. Batuhan kendini “Burada benim yazılmamam gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. İşte 23 Mart gecesindeki Survivor Exxen SMS sıralaması. Batuhan Çağrı’ya ne yanıt verdi.

Bu arada elenen isim ünlüler takımından çıktı. Gonca SMS’te az oy aldığı için Survivor’a 11. haftada veda etti.

Survivor Exxen SMS sıralaması

Ünlüler takımında kim SMS birincisi oldu? 23 Mart ünlüler gönüllüler SMS oy sıralaması belli oldu mu? 11 hafta exxen sms oy soralaması Exxen platformunda yayınlandı. Survivor’da bu hafta çok büyük sürprizler yaşandı. Çağrı ünlüler takımında birinci oldu ve Batuhan’ın adını söyledi. İki hafta sonra yeniden birinci olan Poyraz ise Ayşe’nin adını söyledi. Survivor SMS sıralaması 23 Mart akşamı nasıl gerçekleşti işte şu an merak edilen soru bu. İşte exxen platformundaki Survivor sms oy sıralamasının tamamı.

 

Survivor 11. hafta Exxen sms sıralaması

Çağrı ünlüler takımında SMS birincisi olarak büyük bir sevinç yaşadı. Ünlüler takımında Cağrı birinci olurken gönüllülerde Poyraz da 2 haftalık aradan sonra SMS birincisi oldu. Şimdi Çağrı ve Poyraz birer isim daha söyledi. Böylece ünlüler takımında 2 gönüllüler takımında 3 kişi elenme adayı oldu.

Çağrı Batuhan dedi

Çağrı “Gitmeyeceğine en emin olduğum kişiyi söylemek istiyorum. Defalarca birinci çıktı daha önce. O yüzden Batuhan kardeşim diyorum” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri