Ana SayfaMagazinSurvivor Hikmet'in dizi kırıldı? Hikmet elendi mi?

Survivor Hikmet’in dizi kırıldı? Hikmet elendi mi?

Survivor Hikmet’in pazar akşamki oyunda ayağı mı kırıldı? Hikmet sakatlık nedeniyle Survivor’dan elendi mi? Dokunulmazlık oyunundan sonra araba için çıktı parkura Hikmet ve burada Yusuf ile yarışırken çok ciddi bir sakatlık geçirdi.

Hikmet’in dizi çıktı

Araba yarışında durum 8-2 iken Yusuf ile yarışan Hikmet’in dizi çıktı. Yarışmacı arkadaşları Hikmet’in dizini görünce büyük şok yaşadı. Dalaka, “Aman Allah’ım Hikmet’in dizi tamamen yerinden çıkmış” dedi.

Survivor yarışmacısı Hikmet Cumartesi oynanan oyunlarda sakatlığı nedeniyle oynayamadı. Yapılan açıklamada Hikmet Tuğsuz’un sakat olduğu belirtildi. Ancak gerçek Survivor’ın yeni fragmanıyla ortaya çıktı. Ayağını çok kötü şekilde vuran Hikmet’ın ayağı mı kırıldı?

Hikmet’in ayağı mı kırıldı?

Survivor 73. bölüm fragmanında Hikmet’in acı çığlıkları Dominik’i inletti. “Böyle olmamalıydı” diyerek çığlıklar atan Hikmet, Yusuf ile yarışında çok kötü bir sakatlık geçirdi. Hemen yanına koşan arkadaşları gördükleri kötü manzaraya daha fazla bakamadı. Hikmet ambulansla hastaneye kaldırılırken en büyük rakibi Yusuf da gözyaşlarını tutamadı! Yusuf’un ayağının kırılmasından şüpheleniliyor.

Hikmet elendi mi?

Hikmet Survivor’dan elendi mi? Bilindiği gibi yarışmanın sona ermesine yaklaşık 1 ay kaldı. Eğer bir ayak kırılması söz konusuysa Hikmet bu sakatlığı atlatamaz demek. Dolayısıyla zorunlu bir elenme büyük ihtimal olarak görünüyor.

Hikmet Survivor’dan elendi mi? Tıklayın.

Hikmet’in ayağının kırıldığı ve yarışmadan elendiği fikrine varmamız için iki neden var:

  1. Hikmet bir atlet. Hayatı yarışlarda geçmiş profesyonel bir sporcu. Dolayısıyla kendi bedenini çok iyi tanıyor. Ayağı kırılmış olmalı. Yoksa o kadar çığlık atmaz, yaşadığı acının dışında büyük bir hüzne kapılmazdı. Acının dışında hüzün ve derin bir hayal kırıklığı da vardı Hikmet’in yakarışlarında.
  2. Hikmet yarışmadan elendiğini muhtemelen sakatlığının ilk saniyelerinde hissetti. Çünkü ayağının kırıldığını daha ilk anda anlamıştı. “Eğer ayağım kırıldıysa yeniden iyileşip yarışamam” diye düşünüp hissettiği derin hayal kırıklığını defalarca şu sözü tekrarlayarak dışa vurdu: Böyle olmamalıydı.

Hikmet elendi mi yoksa diskalifiye mi oldu?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz