Ana SayfaMagazinSurvivor İlayda'nın dedesi kim? İlayda'nın dedesinin fotoğrafı, adı ne?

Survivor İlayda’nın dedesi kim? İlayda’nın dedesinin fotoğrafı, adı ne?

Survivor İlayda dedesi kim? İlayda'nın dedesinin adı merak ediliyor. Survivor İlayda'nın dedesinin fotoğrafı ortaya çıktı. İlayda'nın dedesi kimdir?

Survivor yarışmacısı İlayda’nın dedesi kimdir merak ediliyor. Survivor İlayda’nın dedesinin adı ne? Adının Mehmet Şeker kişi İlayda’nın dedesi. Meşhur olan dede bu akşam yeniden bu kez Survivor konseyinde gündem oldu. İlayda’ya mesaj dedesi Mehmet Şeker’den geldi. İşte İlayda’nın dedesinin fotoğrafı.

Survivor ünlüler takımında yer alan İlayda’nın röportaj yaptığı her seferde dedesinden bahsetmesi onu sempatik bir yarışmacı haline getirdi. İlayda’nın dedesinin fotoğrafı da sonunda ortaya çıktı. İletişim oyununu kazanan ünlüler takımında yakınlarından gelen mesajlar okundu. İlayda’ya mesaj dedesi Mehmet Şeker’den geldi. İşte İlayda’nın dedesinin fotoğrafı.

Survivor İlayda dedesi kim?

İlk röportajında dedesine borçlarını ödemesi konusunda güvendiğini söyleyen İlayda, son olarak da ‘dede ne olur evlenme’ diyerek Survivor Adası’ndan dedesine mesaj gönderdi. Hal böyle olunca İlayda’nın dedesi de bir anda popüler oldu. Mehmet Şeker adlı İlayda’nın dedesi her geçen gün daha da popüler oluyor.

İlayda’nın dedesi kimdir merak konusu. Survivor İlayda’nın dedesinin adı ne? Bu konu Bugün Survivor Panorama programında da masaya yatırıldı. Survivor Panorama programının moderatörü Hakan Hatipoğlu, İlayda’nın dedesinin adını öğrenmeye çalıştı. Ancak gerçek bu akşam netlik kazandı. Acun Ilıcalı’nın sunduğu eleme konseyinde İlayda dedesinin adının Mehmet Şeker olduğunu söyledi.

Survivor İlayda dedesi kim? İlayda’nın dedesinin adı ne merak ediliyor. Survivor yarışmacısı İlayda’nın dedesi hakkında anlattığı hikayeler çok sevildi. İlayda’nın dedesi kimdir?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri