Ana SayfaMagazinSurvivor İsmail diskalifiye mi oluyor? İsmail Balaban'dan kural ihlali

Survivor İsmail diskalifiye mi oluyor? İsmail Balaban’dan kural ihlali

Survivor İsmail diskalifiye mi oluyor? İsmail Balaban'dan kural ihlali! Survivor 2021'in en çok ses getiren oyuncularından İsmail Balaban kural ihlali yaptı ve Acun Ilıcalı konu hakkında çok sert konuştu. Detaylar haberimizde!

Survivor İsmail diskalifiye mi oluyor? İsmail Balaban’dan kural ihlali! Survivor 2021’in en çok ses getiren oyuncularından İsmail Balaban kural ihlali yaptı ve Acun Ilıcalı konu hakkında çok sert konuştu. Detaylar haberimizde!

Survivor İsmail diskalifiye mi oluyor

Survivor’da zor şartlar altında yarışan yarışmacıların kural ihlali yapması Acun Ilıcalı’yı oldukça sinirlendirdi. Batuhan, Aleyna, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade ve Dora’dan sonra bu sefer kuralları çiğneyen isim Balaban oldu.

74. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı, konseyde İsmail Balaban için “Bu sezon bizim limitlerimizi ilk kez ciddi derecede zorluyor” cümlesi üzerine her iki takımın oyuncuları ve izleyiciler konuyu merak etti.

Ada Konseyinde konuya açıklık getiren Ilıcalı “Survivor’da kural ihlali bana göre çaresizliktir.” şeklinde konuştu. Yarışmacı İsmail Balaban, görevlilerin ısrarla onu uyarmasına ve kameraların onu çektiğini bilmesine rağmen yemek yediği için çok büyük ceza aldı.

İsmail Balaban hem 3 oyunda oynamayacak hem de üstüne 3 ödülden yararlanamayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri