Ana SayfaMagazinSurvivor İsmail nişanlısı kim? Annesi İsmail'e ne dedi? İsmail nişanlısıyla ayrılacak mı?

Survivor İsmail nişanlısı kim? Annesi İsmail’e ne dedi? İsmail nişanlısıyla ayrılacak mı?

Survivor'ın nişanlısı kim? 27 Nisan Salı akşamına Survivor İsmail'in annesiyle yaptığı telefon konuşması damga vurdu.

Survivor’ın nişanlısı kim? Nişanlısıyla ayrıldılar mı? 27 Nisan Salı akşamına Survivor İsmail’in annesiyle yaptığı telefon konuşması damga vurdu. Telefonda İsmail’e kötü haberleri üst üste veren annesinin “O kız bildiğin gibi değil” sözleri Survivor’a damga vurdu.

Survivor İsmail’in annesi oğlunun nişanlısı hakkında neler açıkladı. İsmail Balaban’ın annesi “O kız bildiğim gibi değil” sözleriyle kimi eleştirdi? Bu yaz düğün yapacağını daha önce Survivor yarışmasında açıklayan İsmail’in annesinden aldığı haber şok etkisi yarattı.

Survivor İsmail nişanlısı kim bu akşam merak konusu oldu. Survivor 2020 yarışmasının güreşçi isim İsmail’in nişanlısı kim merak ediliyor. Survivor 2021 yarışmasında son oynanan ödül oyununun kazananı ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı kazandıkları ödül ile arkadaşlarıyla mesajla fırsatı yakaladılar. Ünlüler takımında yer alan İsmail Balaban ise mesajlaşma hakkını nişanlısı ile kullandı. Seyirci ise İsmail Balaban’ın nişanlısını araştırmaya koyuldu. Survivor İsmail’in nişanlısı kim?

Survivor İsmail nişanlısı kim?

16 Şubat Salı akşamı oynanan iletişim oyununda galip gelen takım ünlüler oldu. Onlar da iletişim oyunununda sevdikleriyle doyasıya konuştu. İsmail de nişanlısıyla iletişim kurdu. Survivor İsmail nişanlısıyla WhatsApp konuşması yaptı. Dün akşamdan itibaren İsmail’in konuştuğu nişanlısı merak edilmeye başladı.
Survivor İsmail’in nişanlısının Instagram adresi ne

Ancak bu konuda çok fazla ve detaylı bilgi yok. Survivor Balaban’ın nişanlısının adı, yaşı ve Instagram adresi belli olduğunda haber güncellenecek. Survivor İsmail nişanlısı kim? Nişanlısının adı ne, Instagram adresi ne sorusu her an yanıt bulabilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri