Ana SayfaMagazinSurvivor İsmail nişanlısı kim? Nişanlısının adı ne? Instagram adresi nedir?

Survivor İsmail nişanlısı kim? Nişanlısının adı ne? Instagram adresi nedir?

Survivor İsmail nişanlısı kim bu akşam merak konusu oldu. Survivor 2020 yarışmasının güreşçi isim İsmail'in nişanlısı kim merak ediliyor.

Survivor İsmail nişanlısı kim bu akşam merak konusu oldu. Survivor 2020 yarışmasının güreşçi isim İsmail’in nişanlısı kim merak ediliyor. Survivor 2021 yarışmasında son oynanan ödül oyununun kazananı ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımı kazandıkları ödül ile arkadaşlarıyla mesajla fırsatı yakaladılar. Ünlüler takımında yer alan İsmail Balaban ise mesajlaşma hakkını nişanlısı ile kullandı. Seyirci ise İsmail Balaban’ın nişanlısını araştırmaya koyuldu. Survivor İsmail’in nişanlısı kim?

Survivor İsmail nişanlısı kim?

16 Şubat Salı akşamı oynanan iletişim oyununda galip gelen takım ünlüler oldu. Onlar da iletişim oyunununda sevdikleriyle doyasıya konuştu. İsmail de nişanlısıyla iletişim kurdu. Survivor İsmail nişanlısıyla WhatsApp konuşması yaptı. Dün akşamdan itibaren İsmail’in konuştuğu nişanlısı merak edilmeye başladı.

Survivor İsmail’in nişanlısının Instagram adresi ne

Ancak bu konuda çok fazla ve detaylı bilgi yok. Survivor Balaban’ın nişanlısının adı, yaşı ve Instagram adresi belli olduğunda haber güncellenecek. Survivor İsmail nişanlısı kim? Nişanlısının adı ne, Instagram adresi ne sorusu her an yanıt bulabilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri