Ana SayfaMagazinSurvivor İsmail terk mi edildi? İsmail Balaban nişanlısı tarafından terk edildi

Survivor İsmail terk mi edildi? İsmail Balaban nişanlısı tarafından terk edildi

Survivor İsmail terk mi edildi? İsmail'in nişanlısı tarafından terk edildi! Survivor 2021'de yarışan başpehlivan İsmail Balaban, iletişim ödülünde annesi ile konuştu. Annesinin nişanlısı hakkındaki söylediği şeyler İsmail'i kahretti. Detaylar haberimizde!

Survivor İsmail terk mi edildi? İsmail’in nişanlısı tarafından terk edildi! Survivor 2021’de yarışan başpehlivan İsmail Balaban, iletişim ödülünde annesi ile konuştu. Annesinin nişanlısı hakkındaki söylediği şeyler İsmail’i kahretti. Detaylar haberimizde!

Survivor İsmail terk mi edildi

Survivor 2021’de ünlüler takımının başpehlivanı İsmail Balaban, iletişim ödülünde annesinden gelen sesli mesajı dinledi.

Balaban’ın annesi, “O tanıdığımız gibi bir kız değilmiş, onun adını bir daha orada anma.” sözlerini İsmail Balaban gözyaşları içinde dinledi. İsmail Balaban’ın annesi, “Oğlum senin bırakıp gittiğin gibi değil hiçbir şey burada. O senin bildiğin gibi bırakıp gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin.” ifadelerini kullandı. “Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm” diyen İsmail Balaban’ın annesi, “Hiçbir şekilde onun adını anma orada.” diye de sözlerine devam ettiği sırada İsmail Balaban gözyaşlarına hakim olamadı.

Ne olup bittiğine anlam veremeyen İsmail Balaban, izin alarak ödül alanını terk etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri