Ana SayfaMagazinSurvivor İsmail ve Gamze olayının perde arkası ne? İsmail'in arkadaşı her şeyi...

Survivor İsmail ve Gamze olayının perde arkası ne? İsmail’in arkadaşı her şeyi tek tek anlattı

Survivor İsmail ve Gamze olayının perde arkası ne? İsmail'in arkadaşı her şeyi tek tek anlattı! Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan ifşa oldu. İşte günlerce konuşulan sarsıcı olayın arka perdesi haberimizde!

Survivor İsmail ve Gamze olayının perde arkası ne? İsmail’in arkadaşı her şeyi tek tek anlattı! Survivor İsmail Balaban’ın nişanlısı Gamze Atakan ifşa oldu. İşte günlerce konuşulan sarsıcı olayın arka perdesi haberimizde!

Survivor İsmail ve Gamze olayının perde arkası ne

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun, “Survivor İsmail olayının içyüzü!” başlıklı yazısında milli güreşçinin bir arkadaşının görüşlerini paylaştı. İsmail Balaban’ın arkadaşı N. Y.’nin iddiaları herkesi şaşkına çevirdi.

İsmail’in arkadaşı N.Y. şöyle konuştu:

Sosyal medya üzerinden benimle iletişime geçen Balaban’ın arkadaşı N. Y.’nin iddiasına göre işte olayın içyüzü: İsmail ile uzaktan akrabası olan Gamze görücü usulüyle nişanlandı.

İsmail, evlilik için hazır olmasa da anne ve babası artık bir torun sevmek için Gamze’yle nişan yaptı. İkisi arasında yaş farkı var, Gamze biraz toy. Aradaki sorun Gamze’nin dediği gibi SMS meselesi değil. Anne köyde yaşayan ve hiç Survivor izlememiş biri olarak yarışmanın formatından habersiz, Gamze ile SMS konusunda hiçbir konuşma yapmadan girdi bu konuya.

Gamze’yi kendi bulduğu için yarışmaya gönderirken bile oğluna, “Aman oğlum oralarda sakın kimseyle yakınlaşma sen nişanlısın” gibi telkinlerde bulundu. Anne o konuşmada kendi bulduğu kız için ben tanıyamamışım diye yakındı.

“İsmail kiminle isterse onunla evlensin”

İsmal’in orada başka bir kızla yakınlaşması halinde, dönüşte hapisten yeni çıkan babası ve kendisinin ona neler yapacağı üzerine anne Ümmü Gülsüm’e söylediklerinden sonra aileler arasında ipler koptu.

Anne, Gamze’yi sildi ve “İsmail kiminle isterse onunla evlensin, artık karışmayacağız” dedi. İsmail dönünce annesini dinleyip, atar nişanı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri