Ana SayfaMagazinSurvivor İsmail'in ikizi olayı açıkladı mı? Turan Balaban ikizi İsmail'in yaşadığı olayın...

Survivor İsmail’in ikizi olayı açıkladı mı? Turan Balaban ikizi İsmail’in yaşadığı olayın perde arkasını anlattı

Survivor İsmail'in ikizi olayı açıkladı mı? Turan Balaban ikizi İsmail'in yaşadığı olayın perde arkasını anlattı! Survivor 2021'de dün gece beklenmedik olaylar yaşandı. İsmail Balaban'ın annesi İsmail'in nişanlısı Gamze Atakan hakkında ilginç ifadeler kullandı. İkizinden gelen açıklama ne sorusunun cevabı haberimizde!

Survivor İsmail’in ikizi olayı açıkladı mı? Turan Balaban ikizi İsmail’in yaşadığı olayın perde arkasını anlattı! Survivor 2021’de dün gece beklenmedik olaylar yaşandı. İsmail Balaban’ın annesi İsmail’in nişanlısı Gamze Atakan hakkında ilginç ifadeler kullandı. İkizinden gelen açıklama ne sorusunun cevabı haberimizde!

Survivor İsmail’in ikizi olayı açıkladı mı

Survivor’da İletişim ödülünü kazanan ünlüler takımı anneleri ile konuşmaya hak kazandı. İletişim ödülünde annesiyle telefonda konuşan İsmail Balaban, “Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan” sözleriyle adeta yıkıldı. Kısa sürede gündem olan Balaban’ın ikiz kardeşi Turan Balaban, Instagram hesabından açıklama yaparak “Annem İsmail ile konuşmasını kimsenin duymayacağını farz ederek konuştu” dedi.

Dün akşam ekrana gelen Survivor 2021’de ilginç bir olay yaşandı. İletişim ödülünü kazanan ünlüler takımından İsmail Balaban, annesiyle konuşurken nişanlısı hakkında hiç beklemediği şeyler duydu.

“Nişanlın tam bir yılanmış”

İsmail’in annesi telefonda “Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et” dedi.

“Annem konuşmasının kimsenin duymadığını sanmış”

Öğrendikleri karşısında büyük bir yıkım yaşayan İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban, Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Annesinin yanlış anlaşıldığını söyleyen Balaban, “Öncelikle herkese merhabalar. Dün yaşanan malum olaylarla ilgili açıklama yapma gereği duydum. Bu konular her ailede olabilecek problemlerdir. Annemin İsmail ile olan konuşması kimsenin duymadığını farz ederek yaptığı saf duygular ile yapılmış bir konuşmadır. (Yanında olamadığım için maalesef duruma engel olamadım) Burada her iki taraf için de olumsuz bir durum söz konusu maalesef. Konuların buralara gelmesini hiçbir şekilde istemezdik. Buradan bir şeyler çıkarmaya çalışanları, olayları farklı yönlere çekmeye çalışanları duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu konu hakkında daha fazla konuşulmamasını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri