Ana SayfaMagazinSurvivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor diskalifiye olan kim?

Survivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor diskalifiye olan kim?

Survivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor gönüllüler takımında diskalifiye olan kim? Kim sakatlandı?

Survivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor gönüllüler takımında diskalifiye olan kim? Kim sakatlandı? Yeni fragmanda gönüllüler takımının gözyaşlarına boğulduğu görülüyor. Metin Kuş’un yaptığı konuşma ise çok kritik.

Survivor kim diskalifiye olacak?

Survivor’ın yayınlanan 17 bölüm fragmanında Dr. Metin Kuş’un bir kişinin sağlık problemleri yaşadığını söylüyor. Survivor’da gönüllüler takımı da gözyaşlarını tutamayıp hep beraber almaya başlıyorlar. Bu da demek oluyor ki Survivor’da bir kişi diskalifiye olacak.

Daha önce hatırlanacağı gibi ünlüler takımında Cemal Hünal ve Meryem sakatlık nedeniyle Survivor’dan diskalifiye olmuştu. Şimdi benzer bir durum gönüllüler takımında yaşanıyor. Dr. Metin Kuş değerlendirmesini yaptı. O uyarıdan sonra gönüllüler takımı ağlamaya başlıyor.

Survivor gönüllüler diskalifiye olan kim?

Survivor’da bir diskalifiye daha söz konusu. Diskalifiye olanın kim olacağı bu akşam yayınlanan 19. bölümde belli olacak? Survivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor gönüllüler takımında diskalifiye olan kim? Kim sakatlandı? Yeni bir diskalifiye daha.

Diskalifiye olmak ne demek: Bir yarışın dışında kalmak. Yarıştan çıkarılmak farklı nedenlerle olabilir. Bazen kurallar ihlal edildiği için bazen de sakatlık nedeniyle yarış dışında kalabilir bir yarışmacı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri