Ana SayfaMagazinSurvivor eleme konseyinde kim elendi? İlayda Şeker adaya veda etti

Survivor eleme konseyinde kim elendi? İlayda Şeker adaya veda etti

Survivor eleme konseyinde kim elendi? İlayda Şeker adaya veda etti! Survivor 2021'de her iki takımdan da aday çıkmasına rağmen en düşük oyu alan İlayda Şeker, Survivor hayallerine veda etmek zorunda kalan isim oldu. Detaylar haberimizde! 

Survivor eleme konseyinde kim elendi? İlayda Şeker adaya veda etti! Survivor 2021’de her iki takımdan da aday çıkmasına rağmen en düşük oyu alan İlayda Şeker, Survivor hayallerine veda etmek zorunda kalan isim oldu. Detaylar haberimizde!

Survivor eleme konseyinde kim elendi

Survivor Türkiye’de bu haftanın dokunulmazlık oyunları ünlüler ve gönüllüler birer defa kazandı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarda ise ünlüler ve gönüllüler takımlarından iki aday belli olmuştu. Survivor son bölümde ise her iki takımda da sms birincisi olan yarışmacılar, üçüncü ve dördüncü eleme adaylarını belirledi.

SURVIVOR’DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ünlüler ve gönüllüler takımları için sms halk oylaması sonuçları Acun Ilıcalı tarafından ada konseyinde açıklanacak. Survivor’da gönüllüler takımında sms birincisi Poyraz, ünlülerde ise İsmail Balaban oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı ünlüler, ikinci dokunulmazlığı gönüllüler kazandı. Survivor’da ilk eleme adayı gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan oldu. İkinci dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında ise eleme adayı olarak İlayda’nın adı yazıldı. Gönüllülerin sms birincisi olan Poyraz eleme adayı olarak Steven’ı seçti.

Ünlülerde sms oylaması birincisi olan İsmail Balaban eleme adayı olarak Sergen’in adını söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri