Ana SayfaMagazinSurvivor kim elendi? Survivor kim gitti 1 Nisan Perşembe

Survivor kim elendi? Survivor kim gitti 1 Nisan Perşembe

Survivor kim elendi? Survivor kim elendi sorusu yanıt buldu. 1 Nisan Perşembe gecesi yaşanan eleme konseyinde Survivor’da kim gitti, Survivor kim elendi 1 Nisan perşembe.

Survivor kim elendi? Survivor kim elendi sorusu yanıt buldu. 1 Nisan Perşembe gecesi yaşanan eleme konseyinde Survivor’da kim gitti, Survivor kim elendi 1 Nisan perşembe. Survivor SMS birincileri ve Survivor ünlüler SMS sıralaması açıklandı. Uzun zamandır Öykü’nün bu hafta eleneceğine dair dedikodular vardı. Ünlüler takımında elenen isim Öykü Çelik oldu. Neredeyse bütün takım gözyaşlarına boğuldu.

Survivor 2021’de ünlüler takımında ve gönüllüler takımında birer isim SMS birincisi seçildi. Gönüllüler takımında halk oylamasında birinci Poyraz oldu. Ünlüler takımından arkadaşlarından daha fazla oy alarak birinci olan isim İsmail oldu. Peki ama Survivor’da kim elendi? Kim gitti bu hafta.

Survivor kim elendi? Kim gitti?

Acun Ilıcalı seyirci oylamasının sonuçlarını açıkladı. Gönüllülerde Poyraz ünlüler takımında ise İsmail Balaban birinci oldu. İsmail haftalar sonra birinci olması hakkında “Çok güzel bir duygu. Benden sonra birinci olan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum” diye konuştu.

Elenme adayı kimdi?

Gönüllüler takımında Hanzade ve Aleyna Çalışkan elenme adayıydı. Bugün Poyraz SMS birincisi oldu ve o da Aleyna Kalaycıoğlu’nun adını söyledi. Ünlüler takımında da tek bir elenme adayı vardı oda Öykü olmuştu.

Survivor SMS birincileri ve Survivor ünlüler SMS sıralaması açıklandı. Uzun zamandır Öykü’nün bu hafta eleneceğine dair dedikodular vardı. Ünlüler takımında elenen isim Öykü Çelik oldu. Neredeyse bütün takım gözyaşlarına boğuldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri