Ana SayfaMagazinSurvivor kim elendi? Survivor sms sıralaması? Adaya Reşat veda etti

Survivor kim elendi? Survivor sms sıralaması? Adaya Reşat veda etti

Survivor kim elendi? Survivor sms sıralaması? Adaya Reşat veda etti! Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yarışan Reşat Hacıahmetoğlu, adaya veda eden isim oldu.

Survivor kim elendi? Survivor sms sıralaması? Adaya Reşat veda etti! Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yarışan Reşat Hacıahmetoğlu, adaya veda eden isim oldu.

Survivor kim elendi

Dokunulmazlık oyununun ilk yarısını ünlüler kaybederken diğer yarısının da gönüllüler kaybetti. İki takımda eleme adayını çıkarttı. Gönüllüler takımı Dora’nın ismini çıkartırken; Ünlüler İlayda’nın adını söyledi.

SMS birincileri bu sefer herkesi oldukça şaşırttı. İlk kez 2 takımdan da bugüne kadar sms birincisi çıkamayan iki isim çıktı. Gönüllülerden Steven, Ünlülerden ise Sergen sms birincisi oldu. Steven Reşat’ın adını verirken, Sergen ise İsmail Balaban’ın adını söyledi.

TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor 2021’de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. İlgi ile izlenen programda bir isim yine adaya veda etmek zorunda kaldı. Survivor’da ilk kez tüm takımın elenen arkadaşı için çok üzüldüğü görüldü.

Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yarışan Reşat Hacıahmetoğlu, ada hayatına veda eden isim oldu. Takım arkadaşı Steven’ın potaya koyduğu Reşat Hacıahmetoğlu, yarışmadan gözyaşları içinde ayrıldı.

SMS SIRALAMASI

Steven, Poyraz, Aleyna, Dora, Berkay, Reşat, Ayşe, Aleyna Çalışkan

Sergen, İsmail, Batuhan, İlayda, Çağrı, Melis

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri