Ana SayfaMagazinSurvivor kimin adı yazıldı? Survivor konseyinde 21 Mart kimin adı çıktı

Survivor kimin adı yazıldı? Survivor konseyinde 21 Mart kimin adı çıktı

Survivor kimin adı yazıldı? Survivor konseyinde 21 Mart kimin adı çıktı. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllülerde kimin adı çıktı?

Survivor kimin adı yazıldı? Survivor konseyinde 21 Mart kimin adı çıktı. Dünyanın en zor yarışmalarından biri olan Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununu kazanan takım gönüllüler oldu haliyle eleme konseyinde bir isim yazmak zorunda kaldılar. Peki Survivor gönüllüler takımında kimin adı yazıldı eleme adayı kim oldu?

Bilindiği gibi Survivor gönüllüler takımı iki gruba bölünmüş durumda bir tarafta kızların ağırlıkta olduğu Ayşe’nin grubu diğer tarafta erkeklerin ağırlıkta olduğu Poyraz’ın grubu.

Survivor kimin adı yazıldı?

Son derece ilginç bir eleme gecesinin yaşandığı oylamada Hanzade için 5 oy Aleyna Çalışkan için de 5 oy çıktı. Böylelikle Survivor gönüllüler takımı eleme için iki isim çıkarmış oldu. Bu akşam çok ilginç bir konsey yaşandı. Tek bir isim yazmak söz konusuyken gruplaşma nedeniyle hem Hanzade hem Aleyna Çalışkan eleme adayı oldular.

Bilindiği gibi dün de Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kaybetmiş ve ünlüler takımında Gonca’nın adı yazılmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri