Ana SayfaMagazinSurvivor kimin ismi yazıldı? Konseyde dokunulmazlıkta kimin adı yazıldı?

Survivor kimin ismi yazıldı? Konseyde dokunulmazlıkta kimin adı yazıldı?

Survivor kimin ismi yazıldı? Konseyde dokunulmazlıkta kimin adı yazıldı büyük merak konusu. Survivor gönüllüler takımı ikiye bölünmüş durumda.

Survivor kimin ismi yazıldı? Konseyde dokunulmazlıkta kimin adı yazıldı büyük merak konusu. Survivor gönüllüler takımı ikiye bölünmüş durumda. Oylar Öykü ile Hanzade arasıda gidip geldi. Eleme adayı kim oldu sorusu yanıt buldu. Hanzade ve Öykü aynı anda gitme adayı oldu.

Survivor kimin ismi yazıldı?

Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanınca Survivor kimin ismi yazıldı? Eleme için toplanan konseyde dokunulmazlıkta kimin adı yazıldı? 6 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı oldu. Özellikle sakatlığı nedeniyle yarışamayan Poyraz’ın yokluğunda büyük güç kaybettikleri görüldü.

Oylar Öykü ile Hanzade arasıda gidip geldi. Kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından tam bir iç çekişme yaşandı. Bir grup Hanzade’yi yazarken ki bu grubun başını Ayşe çekiyordu. Diğer grup da Öykü’nün adını yazdı.

Survivor kimin adı yazıldı?

Toplam 10 oy kullanıldı. 4 Hanzade 4 Öykü oldu. Kalan son iki oyu da saydı Acun Ilıcalı. İki oydan birini açtı ve Öykü’nün adı çıktı. Diğer oy da açıldı ve Hanzade’nin adı çıktı. Böylece gönüllüler takımında hem Öykü hem Hanzade gitme adayı oldu. İki isme de beşer oy çıktı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri