Ana SayfaMagazinSurvivor Hanzade için söylenen 3 Y ne?

Survivor Hanzade için söylenen 3 Y ne?

Survivor Hanzade için söylenen 3 Y ne? Survivor 2021'de Gönüllüler takımının zayıf halkası olarak görülen Hanzade'ye her hafta potaya ismi yazılan Aleyna Çalışkan, 3 Y adını verdiği bir lakap taktı. Detaylar haberimizde!

Survivor Hanzade için söylenen 3 Y ne? Survivor 2021’de Gönüllüler takımının zayıf halkası olarak görülen Hanzade’ye her hafta potaya ismi yazılan Aleyna Çalışkan, 3 Y adını verdiği bir lakap taktı. Detaylar haberimizde!

Survivor Hanzade için söylenen 3 Y ne?

Survivor 2021’in Gönüllüler takımının zayıf halkası olarak görülen Hanzade’ye her hafta potaya ismi yazılan Aleyna Çalışkan, 3 Y adını verdiği bir lakap taktı.

“Yalaka, yüzsüz ve yalancı”

Acun Ilıcalı, Ada konseyinde Aleyna Çalışkan’a Hanzade’ye 3 Y olarak taktığı lakabın açılımını sorunca Aleyna Çalışkan cevap vermek istemediğini söyledi. Ardından Acun Ilıcalı, topu Ayşe’ye attı. 2 haftadır üst üste sms birincisi çıkan Ayşe de Aleyna Çalışkan gibi soruyu cevaplamak istemeyince son noktayı Aleyna Çalışkan koydu. Aleyna Çalışkan, “Acun bey, adada kavga çıktığında Hanzade’nin yalancı, yüzsüz ve yalaka olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden böyle bir lakap taktık.” şeklinde durumu açıkladı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri