Ana SayfaMagazinSurvivor Melis Batuhan'ı mı seviyor? Aşk kokusu adayı sardı

Survivor Melis Batuhan’ı mı seviyor? Aşk kokusu adayı sardı

Survivor Melis Batuhan'ı mı seviyor? Aşk kokusu adayı sardı! Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2021'in yıldızı Ayşe, ünlüler takımından Melis'in Batuhan'a aşık olduğunu söyledi. Peki Survivor Melis ile Batuhan arasında aşk mı var? İşte cevabı!

Survivor Melis Batuhan’ı mı seviyor? Aşk kokusu adayı sardı! Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor 2021’in yıldızı Ayşe, ünlüler takımından Melis’in Batuhan’a aşık olduğunu söyledi. Peki Survivor Melis ile Batuhan arasında aşk mı var? İşte cevabı!

Survivor Melis Batuhan’ı mı seviyor

Ünlüler takımı yarışmacısı ve millî tenisçi Melis Sezer ile ekranlarda büyüyen yakışıklı oyuncu Batuhan Karaca arasında aşk olup olmadığı merak konusu olmuştu.

Survivor ada konseyinde gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe, Melis’in Batun’dan hoşlandığını itiraf etti. Ayşe ayrıca Melis’in Batuhan’ı Aleyna Kalaycıoğlu’ndan kıskandığını da sözlerine ekledi. Öte yandan Batuhan ve Melis’in açıklamaları da aralarındaki yakınlaşmayı destekleyen nitelikte…

“Bir de sevgili tribi yiyorum yani…”

Batuhan konseyde, “Birleşme partisinden beri öyle entrikalar içerisindeyim ki inanamazsınız.” dedi. Daha sonra konuya ilişkin konuşan ünlüler takımı yarışmacısı, “Ben buradan söylerim hiç çekinmeden. Bir de sevgili tribi yiyorum yani…” dedi.

“Onun için bambaşka biri oldum”

Yaşadıklarını adada arkadaşına anlatan Melis ise konuya ilişkin “Ben onun fikrine zıt bir şey söylediğim için şu an onun için bambaşka biri oldum” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri