Ana SayfaMagazinSurvivor Melis elendikten sonra neleri itiraf etti? Tüm gerçekleri anlattı

Survivor Melis elendikten sonra neleri itiraf etti? Tüm gerçekleri anlattı

Survivor Melis elendikten sonra neleri itiraf etti? Tüm gerçekleri anlattı! Survivor 2021'den elenen ünlüler takımı yarışmacısı Melis Sezer, adaya veda ettikten sonra her şeyi itiraf etti. İşte Melis'in bomba açıklamaları!

Survivor Melis elendikten sonra neleri itiraf etti? Tüm gerçekleri anlattı! Survivor 2021’den elenen ünlüler takımı yarışmacısı Melis Sezer, adaya veda ettikten sonra her şeyi itiraf etti. İşte Melis’in bomba açıklamaları!

Survivor Melis elendikten sonra neleri itiraf etti

Survivor 2021’den en son ayrılan Melis Sezer, yarışmaya veda ettikten sonra ilk röportajını verdi. Takım arkadaşlarından İsmail Balaban’a sitem eden yıldız tenisçi Melis Sezen, şampiyonluk adayını da açıkladı.

Ünlüler takımı ile ilgili konuşan Melis, “Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim” diye konuştu.

“Onlardan önce elenmek beni üzdü”

Erken elendiğini belirten Melis, “Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik” ifadelerini kullandı.

“İsmail Balaban olabilir”

Şampiyon adayının gönüllüler takımından olduğunu belirten Melis, “İsmail Balaban olabilir. İyi bir sporcu, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Oldukça hırslı, hiçbir zaman mücadeleyi bırakmayacaktır. Karşı takımdan da Poyraz oldukça hırslı, SMS’lerde gördüğüm kadarıyla halk tarafından da seviliyor. Berkay’ı da finalist adayı olarak görüyorum” dedi.

Melis Sezer sözlerine şöyle devam etti:

“İsmail beni adımı adil olması açısından söylediğini belirtti. Ne, ne kadar adil bilemiyorum. Merve potada olduğu için beni de potaya koymak neye göre adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS’imin düşük olma ihtimalini biliyordu.

“Keşke dediğim bir şey yok”

İsmail, Batuhan ve ben iyi anlaşıyorduk. Beni kaybetmek onlar için önemli olsaydı yerime potaya SMS’i yüksek olduğu için Batuhan’ı koyabilirdi. Bunu yapmayı tercih etmedi ve ben de ilk potamdan çıkamadım. Bir şeyleri tahmin edip bile bile yapması beni üzdü. Potaya girdiğimde eleneceğimi hissetmiştim. Buna kendimi asla hazırlayamazdım. Çok üzüldüm, ilk başta bir şeyleri ifade edemedim, boğazımın düğümlendiğini hissettim. Oradaki düşüncelerimi ifade etmeye çalışırken bile kötü hissediyorum. Veda her zaman zor olmuştur. İlk düşündüğüm şey başarısız hissetmek oldu. Biraz düşününce aklıma ilk gelen ise ‘elimden geleni yaptım, hiçbir yerde pişmanlık duymuyorum, keşke dediğim bir şey yok’. Elendikten sonra Acun Bey’in hakkımda söyledikleri çok hoşuma gitti. Eğer burada iz bırakabildiysem ne mutlu bana. Herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar hafta yarıştım, mutluyum.”

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri