Ana SayfaMagazinSurvivor Merve diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı acil durum konseyinde açıkladı

Survivor Merve diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı acil durum konseyinde açıkladı

Survivor Merve diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı acil durum konseyinde açıkladı! Survivor'da Merve'nin sakatlığı sonrasında acil durum konseyi toplandı. Merve Survivor'a veda mı ediyor sorusunun cevabı haberimizde!

Survivor Merve diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı acil durum konseyinde açıkladı! Survivor’da Merve’nin sakatlığı sonrasında acil durum konseyi toplandı. Merve Survivor’a veda mı ediyor sorusunun cevabı haberimizde!

Survivor Merve diskalifiye mi oldu

Geçtiğimiz günlerde yarışma esnasında yaşadığı sakatlık sonrasında Ünlüler takımının milli basketbol oyuncusu Merve, herkesi korkutmuştu. Oyun sırasında tahta dubaya yüzünü çarpan Merve’nin saniyeler içinde üstü başı kan oldu.

Oyun sonrası Metin Kuş tarafından tedavi edilen Merve, “Ben alışığım” dese de doktor Kuş her ihtimale karşı oyunda oynamasına izin vermedi. 2 takımında destekleri ile hastaneye emar çekilmeye gönderilen Merve’nin burnunda parçalı kırık tespit edildiğini, Acun Ilıcalı akşamki konseyde açıkladı.

Acun Ilıcalı, bu parçalı kırıklar için uzun süreye ihtiyaç olduğunu söyledi. Merve’nin operasyonunun başarılı geçtiğini söyleyen Ilıcalı, tedavisinin devam ettiğini ancak son kararı Metin Kuş’un vereceğini söyledi.

Acun Ilıcalı, “Metin Kuş, Santa Domngo’ya giderek Merve’nin burnu için tekrar kontroller yapacak. Ancak ben dün kendisini ziyaret etti. Durumu iyi ve morali yüksek. Bir an önce de dönmek istiyor. Şimdilik ön gördüğümüz Merve’nin bir süre sonra benche daha sonra da oyunlara dönebileceği yönünde. Ancak kararı doktorumuz verecek” diyerek sözlerini tamamlamıştı.

Ancak Merve Aydın’ın yarışmadan diskalifiye edileceği iddia edildi. Bu kararın ise önümüzdeki günlerde açıklanacağı ise çıkan söylentiler arasında.

Acun Ilıcalı, yeni bölüm fragmanında bir kişinin adaya veda etmek zorunda kaldığını açıkladı. Ilıcalı’nın açıklaması sonucu yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri