Ana SayfaMagazinSurvivor Meryem diskalifiye mi oldu?

Survivor Meryem diskalifiye mi oldu?

Survivor Meryem diskalifiye mi oldu? Survivor'da iki hafta önce ayağından sakatlanan Meryem diskalifiye mi oluyor? Meryem Kasap'ı sakatlık diskalifiyesi mi bekliyor?

Survivor Meryem diskalifiye mi oldu? Survivor’da iki hafta önce ayağından sakatlanan Meryem diskalifiye mi oluyor? Meryem Kasap’ı sakatlık diskalifiyesi mi bekliyor? Acun Ilıcalı Meryem’in sakatlığı nedeniyle diskalifiye olduğunu söyledi. Metin Kuş’tan alınan rapor doğrultusunda Meryem’in yarışmaya devam etme şansının olmadığı açıklandı.

Sakatlık nedeniyle Cemal Hünal’ın ardından Survivor Meryem’in de diskalifiye olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Meryem Kasap geçen sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor’ı yarıda bırakmıştı. Survivor Meryem diskalifiye mi oldu? Survivor’da iki hafta önce ayağından sakatlanan Meryem diskalifiye mi oluyor? Acun Ilıcalı bu akşamki konseyde bir ismin daha diskalifiye olacağını açıkladı. O isim Meryem mi?

Survivor Meryem diskalifiye mi oldu?

Acun Ilıcalı, geçen yıl sakatlığı nedeniyle Survivor’ı yarıda bırakın Meryem’i bu yıl bir kez daha ünlü yarışmaya devam etti. Acun Ilıcalı Meryem’in sakatlığı nedeniyle diskalifiye olduğunu söyledi. Metin Kuş’tan alınan rapor doğrultusunda Meryem’in yarışmaya devam etme şansının olmadığı açıklandı. Meryem iki sene üst üste sakatlık nedeniyle Survivor’dan elendi.

Trabzonlu atlet Meryem Kasap iki haftadır yarışamıyor çünkü bir kez daha ayağından sakatlandı. Meryem’i bekleyen acı gerçek ne? O da tıpkı takım arkadaşı Cemal Hünal gibi sakatlık nedeniyle diskalifiye mi oldu? İlayda’nın gözyaşları ne anlatıyor?

Yine dizinden sakatlık yaşadı Meryem. Survivor’da yeniden yarışması için yüzde 10 bile umut olmadığını söyleyen Acun, Meryem’in diskalifiye olduğunu söyledi.

Meryem: Travma gibi bir şey

Nasıl başlayacağımı bilmiyorum. İki sene üst üste bir sağ dizim bir sol dizim… Travma gibi bir şey. Hayatta yüzde 1 bir şans varsa bile bu benim hayatımda yok. Demek ki her şeyin hayırlısı böyleymiş. Ne söyleyebilirim ki. Bu da benim kadem mi diyeyim bilmiyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri