Ana SayfaMagazinSurvivor Ogeday All Star'da mı? Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken All Star'da!

Survivor Ogeday All Star’da mı? Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken All Star’da!

Survivor Ogeday All Star'da mı? Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken All Star'da! Survivor 2021'in bitmesinin ardından gözler All Star'a gelecek isimlere çevrildi. Aycan Yanaç'tan sonra Ogeday Girişken'de Survivor All Star'da yer alacak.

Survivor Ogeday All Star’da mı? Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken All Star’da! Survivor 2021’in bitmesinin ardından gözler All Star’a gelecek isimlere çevrildi. Aycan Yanaç’tan sonra Ogeday Girişken’de Survivor All Star’da yer alacak.

Survivor Ogeday All Star’da mı

Survivor 2021 bitmesinin ardından izleyenler Survivor All Star için heyecan yaşıyor. All Star yarışmacılarının belli olduğu şu günlerde bir yeni isim daha kadroya katıldı.

Survivor 2022’de yarışan Aycan Yanaç’tan sonra 2017 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Ogeday Girişken de All Star’da parkurun tozunu yutacak.

Gelecek sezon yayınlanacak Survivor All Star kadrosunda yer alması kesinleşen Survivor 2017 Şampiyonu Sizce Ogeday’ın sevenleri bu habere oldukça sevindi.

Survivor 2017 Ogeday Girişken kimdir?

Ogeday Girişken 1992 yılında Adana şehrinde doğdu ve beraberinde eğitim hayatına orada devam etti. Marmara Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü okumaya hak kazandı. Daha sonrasında lisans eğitimini tamamladı.

Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday o yıllarda da ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe’de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı. Dünya sıralamalarına adını kazıyan Ogeday Girişken 2017 yılında Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Yarışmanın başlamasının ardından Ogeday gerek karakteri ile gerek parkurlardaki performansı ile kısa zamanda bir adım öne geçmeyi başardı ve o sezonun şampiyonu oldu. Dünya çapında gerçekleşen Litvanya’ da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası’ nda yarışmayı 8. sırada tamamladı. Ogeday Girişken, 2018 yılında Bir Litre Gözyaşı dizisinde “Teoman” karakteriyle oyunculuk hayatına adımını attı. Daha sonra 2019 yılında Savaşçı dizisinde “Astsubay Çavuş Demir Döğer” karakterini canlandırdı.

https://www.instagram.com/p/CQvWJNUnusa/

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri