Ana SayfaMagazinSurvivor Panorama Evrim neden yok? Ayrıldı mı?

Survivor Panorama Evrim neden yok? Ayrıldı mı?

Survivor Panorama Evrim neden yok? Survivor Panorama'da Evrim Keklik neden yok, ayrıldı mı merak ediliyor. Geçen hafta Mert Öcal ile ve Hakan Hatipoğlu ile birlikte yorumculuk yapmıştı.

Survivor Panorama Evrim neden yok? Geçen hafta Survivor Panorama’da Mert Öcal ile ve Hakan ile birlikte yorumcu olan Evrim Keklik bu hafta yorumculuk koltuğunda yok. Yorumculuktan ayrıldı mı?

Evrim Keklik hafta sonu yayınına kaydırıldı. Evrim Keklik twitter paylaşımında “Hafta sonu Panorama’da görüşmek üzere” dedi ancak bu mesajını daha sonra sildiği görüldü. Yani programdan ayrılıp ayrılmadığı hafta sonunda netlik kazanacak.

İşte Evrim’in son olarak Survivor stüdyosunda çektirdiği ve Instagram hesabından paylaştığı o fotoğraf.

Survivor Panorama Evrim neden yok?

Aynı zamanda Uçankuş adlı televizyon kanalında magazin yorumlayan Evrim geçen hafta Survivor Panorama’da boy göstermişti. Hakan Hatipoğlu, Mert Öcal ve Evrim Keklik’in sunduğu Survivor Panorama yarışmasında bir değişiklik oldu. Survivor Panorama Evrim neden yok? Geçen hafta Survivor Panorama’da Mert Öcal ile ve Hakan ile birlikte yorumcu olan Evrim Keklik bu hafta yorumculuk koltuğunda yok.

Survivor Panorama’da Mert Öcal ile Hakan Hatipoğlu’nun sunduğu yorum programı hafta içi sabah saatlerine alındı. Böyle olunca da Evrim programda yer alamadı. Çünkü o saatlerde Uçankuş kanalında programı var.

Şu anda Survivor Panorama yarışmasını Hakan Hatipoğlu, Damla Can, Mert Öcal ve Melisa Emir Bayer sunuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri