Ana SayfaMagazinSurvivor Poyraz sakatlığı ne? Nasıl sakatlandı, ne sakatlığı yaşıyor?

Survivor Poyraz sakatlığı ne? Nasıl sakatlandı, ne sakatlığı yaşıyor?

Survivor Poyraz sakatlığı ne? Nasıl sakatlandı? Günlerdir Survivor parkurlarından görünmeyen gönüllüler oyuncusu Poyraz ne sakatlığı yaşıyor?

Survivor Poyraz sakatlığı ne? Nasıl sakatlandı? Günlerdir Survivor parkurlarından görünmeyen gönüllüler oyuncusu Poyraz ne sakatlığı yaşıyor? Survivor Poyraz neden oynamıyor sorusuna Murta Ceylan yanıt verdi. Poyraz’ın sakatlığı ne?

Acun Ilıcalı 7 Mart Pazar akşamı dokunulmazlık oyununun ardından yapılan konseyde Poyraz hakkında yeni bir açıklama yaptı. Poyraz doktor kontrolünde, Acun Ilıcalı onun için yarın haber verileceğini açıkladı.

Survivor Poyraz sakatlığı ne?

Sakıtlarından sakatlanan Yiğit Poyraz Dr. Metin Kuş ile konuştuğunu ve sakatlığı olduğu için oynayamayacağını söyledi. Survivor Poyraz’ın sakatlığı merak konusu. Survivor’da bugün 3. ödül oyununda da Poyraz oynamadı. Sunucu Murat Ceylan Poyraz’ın sakatlığının devam ettiğini söyledi.

Poyraz’ın sakatlığı kasıktan

Survivor Poyraz bilindiği gibi bir süredir kasık ağrısı çekmekteydi. Poyraz’ın ağrılarının artması nedeni ile Doktor Metin Kuş tarafından oyunda yer almasına izin verilmediği tahmin ediliyor. Bu akşam zorlu bir dokunulmazlık oyununa çıkan gönüllüler takımı Poyraz’dan yine yoksun kaldı.

Çok kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesi kazanan Poyraz, bugüne kadar çıktığı bütün SMS oylamalarında birinci oldu. Sekiz haftası geride kalan Survivor’da bir tek geçen hafta yapılan halk oylamasında Ayşe birinci oldu. Onun dışında Survivor gönüllüler takımının SMS bakımından en güçlü yarışmacısı her zaman Poyraz oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri