Ana SayfaMagazinSurvivor şampiyonu İsmail Balaban Nişanlısından ayrıldı mı?

Survivor şampiyonu İsmail Balaban Nişanlısından ayrıldı mı?

Survivor şampiyonu İsmail Balaban Nişanlısından ayrıldı mı? İsmail Balaban'ın annesi telefonda oğluna "Oğlum nişanlın senin bildiğin gibi bir kız değil!" demiş ve bu sözleri çok konuşulmuştu. Şampiyon olarak yurda dönen İsmail Balaman nişanlısı hakkındaki sorulara ne cevap verdi?

Survivor şampiyonu İsmail Balaban Nişanlısından ayrıldı mı? İsmail Balaban’ın annesi telefonda oğluna “Oğlum nişanlın senin bildiğin gibi bir kız değil!” demiş ve bu sözleri çok konuşulmuştu. Şampiyon olarak yurda dönen İsmail Balaman nişanlısı hakkındaki sorulara ne cevap verdi?

Survivor şampiyonu İsmail Balaban Nişanlısından ayrıldı mı

Survivor yarışmasının 2021 şampiyonu İsmail Balaban,  yarışmada iletişim ödülü kazanmış ve annesiyle görüşmüştü. Konuşma sırasında nişanlısını soran Balaman’a annesi; “Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan” yanıtını almıştı. Annesinin bu sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

Olayın ardından İsmail Balaman, nişanlısı Gamze Atakan ile görüştü. Gamze Atakan, “Herkesin sağlığı yerinde, kimsenin bir sağlık problemi yok. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı çok talihsiz bir olay oldu. Senle İstanbul’a gittiğimizde benim görünmemden başlayan bir problem oldu.

Nişanlı olduğun ortaya çıkmasın, nişanlı olduğun için SMS gelmez gibi olaylar döndü. Gülsüm anneme böyle şeyler söylemiş etraftan insanlar. Konu bu. İsmail zaten orada başarısıyla öne çıkacak insan, bunları düşünmüyor. Dışarıdan insanlar annene böyle şeyler söylemiş. Akrabalar, eş dost böyle söylemiş.”  sözleriyle olayı açıklamıştı.

Nişanlısıyla akıbeti merak edilen Balaban Hürriyet gazetesiyle yaptığı röportajda “Adadayken annenle telefon konuşmanda, nişanlınla ailen arasında bir sorun yaşandığını öğrendin. Şimdi durum nasıl?”  sorusuna “Daha konuşmadık. Memlekete gidince hem ailemle hem onunla görüşeceğim.” yanıtını verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri