Ana SayfaMagazinSurvivor Sancakay Poyraz'dan mı hoşlanıyordu? Survivor'da Poyraz Sancakay iddiası

Survivor Sancakay Poyraz’dan mı hoşlanıyordu? Survivor’da Poyraz Sancakay iddiası

Survivor Sancakay kimdir Poyraz'dan mı hoşlanıyordu! Survivor'da Poyraz Sancakay iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Survivor Sancakay kimdir Poyraz’dan mı hoşlanıyordu! Survivor’da Poyraz Sancakay iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bu akşam yaşanan elemede gönüllüler takımında yer alan Aleyna, Survivor Sancakay’ın Poyrza’dan hoşlandığını açıkladı.

Survivor Poyraz Sancakay iddiası

Survivor 2021 kadrosunda yer alan Sancakay Ilım bir futbolcuydu. Futbol kariyeriyle ünlü yarışmada bulunan Sancakay yarışmanın ilk ayında veda etti. Survivor Sancakay Rizespor’da top oynamış profesyonel bir futbolcudur.

Sancakay 19 Ocak 2021 akşamı Survivor’da eleme adayı olarak belirlendi. SMS oylaması sonrası elenen isim Sancakay oldu.

Survivor Sancakay 30 Ocak 1997 İstanbu doğumludur. Sancakay Ilım, Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer aldı. Survivor Sancakay Ilım Morgül İzmir ve Rize’de büyümüştür.

Sancakay Poyraz iddiası

Survivor’da cumartesi akşamı yaşanan eleme konseyinde Aleyna, aylar önce elenen Sancakay’ın Survivor gönüllüler takımında yer alan Poyraz’dan hoşladığını iddia etti.

Sancakay’ın elenmediği zamanlarda Poyraz ile Sancakay’ın arası oldukça iyiydi. Birbiriyle çok iyi anlaşan iki yarışmacıydı ve bu konuda sosyal medyada iki isim için çok sayıda video da yapılmıştı. İşte onlardan biri.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri