Ana SayfaMagazinSurvivor Sergen kimdir? Sergen Bayar Instagram adresi

Survivor Sergen kimdir? Sergen Bayar Instagram adresi

Survivor Sergen kimdir? Survivor Sergen kaç yaşında? Sergen'in Instagram adresi ne? İşte yeni yarışmacı Survivor Sergen Bayar kimdir sorusu yanıtı.

Survivor Sergen kimdir? Survivor Sergen kaç yaşında? Sergen’in Instagram adresi ne? İşte yeni yarışmacı Survivor Sergen Bayar kimdir sorusu yanıtı.

İlk gün ‘best of’ yarışmasına çıkma başarısı gösterdi Sergen. Hem de gönüllüler takımının en hızlı ismine karşı. Sergen durum 9-8’deyken Steven’e karşı yarıştı ve oyunu kazandı. Ünlüler takımını 9-9 beraberliğe taşıdı. 

Sergen bu akşam ayağının tozuyla iki yarışa birden çıktı. İkisinde de çok ama çok hızlı bitirdi parkuru. Acun Ilıcalı Sergen’ın hızından “Survivor tarihine geçecek bir hızda” sözleriyle bahsetti.

Sergen ünlüler takımında yarışacak. Sergen’in hızı çeşitli tartışmaları da beraberinde getirdi. Gönüllüler takımına bariz bir üstünlük sağlayan ünlüler takımına Sergen gibi hızlı bir yarışmacının katılması tepkiyle karşılandı.

Sergen hem süratiyle hem de kabiliyetiyle ünlüler takımının gücüne güç katacak bir yarışmacı. İşte ilk parkurundan kısa bir video. Sergen Bayar’ın Instagram adresi henüz belli değil.

Survivor Sergen Bayar kimdir? Kaç yaşında? Survivor Sergen’in Instagram adresi ne? İşte yeni yarışmacı Survivor Sergen Bayar kimdir sorusu yanıtı.

Survivor Sergen Bayar kimdir?

Survivor yeni yarışmacısı Sergen, yedek yarışmacı olarak büyük oyuna dahil oldu. Onun adını açıklayan Acun Ilıcalı oldu. Sergen Bayar spor eğitmenliği yapan bir Survivor yarışmacısıdır. Aynı zamanda modellik de yapıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri