Ana SayfaMagazinSurvivor Exxen sms sıralaması 17 Mart gönüllüler Survivor sms oylaması sıralaması! Kim...

Survivor Exxen sms sıralaması 17 Mart gönüllüler Survivor sms oylaması sıralaması! Kim gitti, kim elendi?

Survivor Exxen sms sıralaması açıklandı. 17 Mart eleme gecesi gönüllüler Survivor sms sıralaması nasıl gerçekleşti? İşte Exxen Survivor sms sıralaması.

Survivor Exxen sms oylaması sıralaması belli oldu. Eleme gecesinde Acun Ilıcalı SMS sıralamasını açıkladı. Ünlüler takımında en çok oy alan yarışmacı Ayşe oldu. Survivor Exxen sms sıralaması ise Exxen platformunda videolu olarak açıklandı. İşte 17 Mart gönüllüler Survivor sms sıralaması. Yunus Emre Survivor’a 10. haftada veda etti.

İstanbul Beyoğlu 30. Noteri Rabia Kaban tarafından onaylanan oyları Acun Ilıcalı açıkladı. Bu hafta da her hafta olduğu gibi halk oylarının sms sıralaması Exxen platformunda yayınlandı.

Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen Survivor’da 10. Hafta bugün gerde kaldı. Yunus Emre SMS oylamasındaki düşük oyu nedeniyle elendi.

Exxen Survivor gönüllüler sms sıralaması

Steven 10

Aleyna 9

Yunus Emre 8

Berkay 7

Reşat 6

Hanzade 5

Aleyna Çalışkan 4

Dora 3

Poyraz 2

Ayşe 1

Gönüllüler takımında Ayşe en çok oyu alarak halk oylamasında birinci oldu. Aleyna Çakır ve Hanzade bilindiği gibi takım oylamasıyla elenme adayı olmuştu. Survivox Exxen SMS sıralaması büyük merak konusu oldu. Ayşe Yunus Emre’nin adını söyledi. Yunus Emre bu durumda üçüncü gitme adayı oldu.

Survivor gönüllüler SMS sıralaması

Her hafta Survivor’da yapılan halk oylaması sms sıralaması, yaşanan eleme gecesinin ardından Exxen adlı platformda canlı olarak yayınlanıyor. Böylelikle Survivor sevenler de hangi yarışmacıya ne kadar oy gittiğini, oy sıralamasını öğrenebiliyor.

Survivor gönüllüler SMS sıralaması

Bu hafta ünlüler takımı elenme stresi yaşamadı. Bilindiği gibi hafta içinde oynanan iki dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı Survivor exxen SMS sıralaması nasıl gerçekleşti merak ediliyor.

Survivor sms sıralaması 17 Mart Çarşamba ünlüler ve gönüllüler Survivor sms sıralaması nasıl gerçekleşti? İşte Exxen Survivor sms sıralaması.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri