Ana SayfaMagazinSurvivor Yunanistan şampiyonu kim? 2021 Survivor Yunanistan şampiyonu Sakis mi, Liako mu?

Survivor Yunanistan şampiyonu kim? 2021 Survivor Yunanistan şampiyonu Sakis mi, Liako mu?

Survivor Yunanistan şampiyonu kim? 2021 Survivor Yunanistan şampiyonu Sakis mi, Liako mu? Zorlu süreçlerden geçen Yunan yarışmacıların finalistleri Sakis ve Liako oldu. Peki, 2021 Survivor Yunanistan şampiyonu kim oldu. Detaylar haberimizde…

Survivor Yunanistan şampiyonu kim

Survivor Yunanistan’da sezonun şampiyonu Sakis oldu! Yunanistan’da bu sezon reytingleri adeta kasıp kavuran ve zaman zaman ülke nüfusunun %50’since izlenen Survivor Yunanistan’da sezonun şampiyonu bizim de Türk- Yunan ortak oyunlarından tanıdığımız Kırmızı Takım yarışmacısı Sakis oldu.

Sezona performansıyla damga vuran Sakis oyunlarda %70’in üstünde başarı oranı yakalamıştı. Yarışmanın ikincisi ise Illias oldu.

Marialena Roumelioti ve Sakis Katsoulis ilişkisi

Önceki haftalarda Marialena Roumelioti ve Sakis Katsoulis adlı iki yarışmacının eski sevgili oldukları ortaya çıkmıştı. Onların bu bağları izleyicileri ekran başına çekiyordu.

Sakis ve Marialena’nın yarışmadaki ilk karşılaşması ise sosyal medyaya damgasını vurmuştu. Marialena sürekli bununla anılırken şimdi de hamilelik olayı damgasını vurdu.

Marialena Roumelioti ve Sakis Katsoulis, Survivor’a gelmeden yollarını ayırmış. Sonrasında yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Marialena’nın yüzü gözü şişmeye başlayınca doktor hamilelik testi istemişti.

Bu yapılan hamilelik testi zaten izleyiciyi şaşırtırken, test sonucunun açıklanması sırasında verdiği tepki daha büyük bir olay yaratmıştı. Yapılan hamilelik testi negatif çıkmış yarışmacı oldukça sevinmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri