Ana SayfaMagazinSurvivor'da elenen isim Sergen oldu! Sergen Bayar adaya veda etti

Survivor’da elenen isim Sergen oldu! Sergen Bayar adaya veda etti

Survivor'da elenen isim Sergen oldu! Sergen Bayar adaya veda etti! TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı 11 Mayıs 2021 Survivor'da değişik bir oylama oldu ve adaya Seren Bayar veda etti.

Survivor’da elenen isim Sergen oldu! Sergen Bayar adaya veda etti! TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı 11 Mayıs 2021 Survivor’da değişik bir oylama oldu ve adaya Seren Bayar veda etti.

Survivor’da elenen isim Sergen oldu

Survivor’da eleme adayı olarak Batuhan ve Poyraz’ın adları yazıldı. Survivor kim elendi sorusu gündemden düşmüyor. 11 Mayıs 2021 akşamı Survivor SMS puan durumu, oy sıralaması araştırılıyor. Survivor 2021 bu akşam elenen isim kim olacak? İzleyicilerin merakla beklediği sorunun yanıtı belli oldu.

Ünlülerden Berkay, gönüllülerden Steven sms birincisi çıktı

Survivor’da 18. hafta yeni takımların oluşturulması ile başladı. Ünlüler Gönüllüler takımları karıştırıldı ve yeni kadroları ile Mavi – Kırmızı takım ortaya çıktı. Bu takımların verdiği dokunulmazlık mücadelesi 1-1 sonuçlandı. Bu yüzden iki takımdan birer eleme adayı çıkarıldı.

Kırmızı takım Batuhan’ı, Mavi takım Poyraz’ı aday olarak gösterdi. Strateji yapan iki takımdan SMS birincileri birer isim daha söyleyecek. Poyraz Ve Batuhan’ın SMS birincisi olması durumunda ikinciden de eleme adayı söylemesi istenecek. Gözler eleme konseyinde ve merakla SMS birincileri ve çıkacak eleme adaylarını bekliyor.

Berkay; İsmail Balaban’ın adını söylerken, Poyraz sms birincisi çıktığı için adaylığı düştü.  SMS ikincisi olan Steven otomatik olarak Dora ve Sergen’in adını söylemek zorunda kaldı.

Şimdi eleme: Batuhan, Balaban, Dora ve Sergen arasında oldu. Adaya veda eden isim ise Sergen Bayar oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri