Ana SayfaMagazinSurvivor Emin diskalifiye mi oldu?

Survivor Emin diskalifiye mi oldu?

Survivor'da Emin diskalifiye mi oldu? Survivor kim diskalifiye oldu sorusunun yanıtı merak konusu. Gönüllüler takımında Emin diskalifiye mi oluyor?

Survivor’da Emin diskalifiye mi oldu? Survivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor merak konusu. Bugün yayınlanan Survivor Panorama programınad İhsan Tarkan diskalifiye olacak isim hakkında tahminlerde bulundu.

Survivor Emin diskalifiye mi oldu?

Survivor’ın yayınlanan 17 bölüm fragmanında Dr. Metin Kuş’un bir kişinin sağlık problemleri yaşadığını söylüyor. Survivor’da gönüllüler takımı da gözyaşlarını tutamayıp hep beraber almaya başlıyorlar. Bu da demek oluyor ki Survivor’da bir kişi diskalifiye olacak.

Survivor’da Emin diskalifiye mi oldu? Survivor kim diskalifiye oldu sorusunun yanıtı merak konusu. Gönüllüler takımında Emin diskalifiye mi oluyor?

Murat Özarı’nın konuk olduğu Survivor Panorama programında gönüllüler takımında yaşanan sakatlıklara dikkat çekildi. İhsan Tarkan “Kimsen bahsediliyor tam bilmiyorum. Ama Emin olabilir. Sakatlığı olan Reşat da olabilir. Emin sürekli dizine buz koyuyor” diye konuştu.

Daha önce hatırlanacağı gibi ünlüler takımında Cemal Hünal ve Meryem sakatlık nedeniyle Survivor’dan diskalifiye olmuştu. Şimdi benzer bir durum gönüllüler takımında yaşanıyor. Dr. Metin Kuş değerlendirmesini yaptı. O uyarıdan sonra gönüllüler takımı ağlamaya başlıyor.

Survivor gönüllüler diskalifiye olan kim?

Survivor’da bir diskalifiye daha söz konusu. Diskalifiye olanın kim olacağı bu akşam yayınlanan 19. bölümde belli olacak? Survivor kim diskalifiye oldu? Metin Kuş kimin sakatlığını anlatıyor gönüllüler takımında diskalifiye olan kim? Kim sakatlandı? Yeni bir diskalifiye daha.

Emin Günenç gönüllüler takımının en güçlü isimlerinden biri. Eğer bu akşam sakatlık nedeniyle diskalifiye olursa bu takımında büyük bir handikap yaratacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri