Ana SayfaMagazinSurvivor'da hamilelik şoku! Survivor’da kim hamile?

Survivor’da hamilelik şoku! Survivor’da kim hamile?

Survivor’da kim hamile? Survivor Yunanistan’da 'Hamilelik' testi olayı sosyal medyaya da damgasını vurdu. Hangi ikilinin sevgili olduğu merak edilmeye başlandı. Tüm detaylar haberimizde.

Survivor’da hamilelik şoku. Survivor Yunanistan’da ‘Hamilelik’ testi olayı sosyal medyaya da damgasını vurdu. Hangi ikilinin sevgili olduğu merak edilmeye başlandı. Survivor’da kim hamile? Tüm detaylar haberimizde.

Survivor’da hamilelik şoku

Survivor 2021 sezonu her ne kadar TV8 ekranlarında yayın hayatına devam ediyor olsa bile buna paralel bir şekilde başlayan Romanya ve Yunanistan da kendi ülkelerinde yayınlanmaya devam ediyor. Yunanistan kısmında da ünlüler ve savaşçılar olmak üzere iki takım kıyasıya bir şekilde mücadelelerini sürdürüyor.

Yunan Survivor yarışmacılarıyla Türk yarışmacılar birleşme partisinde ilk kez bir araya geldi. İşte Yunan Survivor takım kadrosu.

Birleşme partisinde yer alacak Survivor Yunanistan’dan skandal haber geldi ve herkesi şoke etti. ‘Hamilelik’ testi olayı sosyal medyaya da damgasını vurdu.

Hamile mi?

Marialena Roumelioti ve Sakis Katsoulis adlı iki yarışmacının eski sevgili oldukları ortaya çıkmıştı. Onların bu bağları izleyicileri ekran başına çekiyordu.

Marialena Roumelioti ve Sakis Katsoulis, Survivor’a gelmeden yollarını ayırmış. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Marialena’nın yüzü gözü şişmeye başlayınca doktor hamilelik testi istedi.

Hamilelik testi negatif çıkan yarışmacı mutluluğunu fotoğraftaki gibi yaşarken birlikte olduğu erkek yarışmacı da mutluluğunu gizleyemedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri