Ana SayfaMagazinSurvivorda kim sms birincisi çıktı?

Survivorda kim sms birincisi çıktı?

Survivorda kim sms birincisi çıktı? 11 Mayıs eleme adaylarından Batuhan ve Poyraz'ın potaya gitmesinin ardından yeni isimler birinci çıktı. Detaylar haberimizde!

Survivorda kim sms birincisi çıktı? 11 Mayıs eleme adaylarından Batuhan ve Poyraz’ın potaya gitmesinin ardından yeni isimler birinci çıktı. Detaylar haberimizde!

Survivorda kim sms birincisi çıktı

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam kritik bir eleme ekrana gelecek. Survivor’ın 18. haftasında takımlar karıştırılmış ve yeni takımlar oluşturulmuştu. Mavi ve Kırmızı takımlar arasında dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçmişti. Birer kez dokunulmazlığı kaybeden takımlar, strateji yaparak Batuhan ve Poyraz’ı eleme adayı olarak gösterdi.

Ünlülerden Berkay, gönüllülerden Steven sms birincisi çıktı

Survivor’da 18. hafta yeni takımların oluşturulması ile başladı. Ünlüler Gönüllüler takımları karıştırıldı ve yeni kadroları ile Mavi – Kırmızı takım ortaya çıktı. Bu takımların verdiği dokunulmazlık mücadelesi 1-1 sonuçlandı. Bu yüzden iki takımdan birer eleme adayı çıkarıldı.

Kırmızı takım Batuhan’ı, Mavi takım Poyraz’ı aday olarak gösterdi. Strateji yapan iki takımdan SMS birincileri birer isim daha söyleyecek. Poyraz Ve Batuhan’ın SMS birincisi olması durumunda ikinciden de eleme adayı söylemesi istenecek. Gözler eleme konseyinde ve merakla SMS birincileri ve çıkacak eleme adaylarını bekliyor.

Berkay; İsmail Balaban’ın adını söylerken, Steven otomatik olarak Dora ve Sergen’in adını söylemek zorunda kaldı.

Şimdi eleme: Batuhan, Balaban, Dora ve Sergen arasında oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri