Ana SayfaMagazinSurvivor'da kimler kural ihlali yaptı? Survivor'da hangi yarışmacılar yemek çaldı

Survivor’da kimler kural ihlali yaptı? Survivor’da hangi yarışmacılar yemek çaldı

Survivor'da kimler kural ihlali yaptı? Survivor'da hangi yarışmacılar yemek çaldı? Survivor 2021'de Ünlüler ve Gönüllüler takımından bazı yarışmacılar kural ihlali yapıp yemek çaldı. Acun vereceği cezayı açıkladı. Detaylar haberimizde!

Survivor’da kimler kural ihlali yaptı? Survivor’da hangi yarışmacılar yemek çaldı? Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler takımından bazı yarışmacılar kural ihlali yapıp yemek çaldı. Acun vereceği cezayı açıkladı. Detaylar haberimizde!

Survivor’da kimler kural ihlali yaptı

Survivor 2021 yarışmasında Ünlüler ve Gönüllüler takımının yarışmacılarından bazıları kural ihlali yaptı.

Kural ihlali yapan yarışmacılardan Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan gizlice yemek alırken; İlayda’da Hanzade’ye çok sevdiği çikolatalı kekinden verdi. Batuhan Karacakaya’nın da bir içeceği çantasına koyduğunu ama içemeden yakalandığını açıklayan Acun Ilıcalı, bunun bir yaptırımı olacağını söyledi.

3 ödülden yararlanmayacaklar!

Bu kural ihlali sonrası yarışmacılar yaptıkları yanlış davrnıştan dolayı Acun Ilıcalı ve karşı takım yarışmacılarından özür dilese de Acun bu davranışa bir yaptırım uygulanması gerektiğini savundu. Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu’na, Aleyna Çalışkan’a, Hanzade’ye, Batuhan’a ve İlayda’ya 3 ödülden yararlanmama cezası verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri