Ana SayfaMagazinSurvivor Çağrı neden yok? Çağrı ne zaman dönecek?

Survivor Çağrı neden yok? Çağrı ne zaman dönecek?

Survivor Çağrı neden yok? Bu akşam Survivor'da Çağrı neden yok sağlık sorunu ne merak ediliyor. Bu akşam ilk kez bil bakalım oyunu oynandı ancak ünlüler takımında Çağrı yoktu. 14 Mart akşamı oynanan oyunda Çağrı Atakan takımını yalnız bıraktı.

Survivor Çağrı neden yok? Bu akşam Survivor’da Çağrı neden yok, sağlık sorunu ne merak ediliyor. Survivor’da ilk kez bil bakalım oyunu oynandı ancak ünlüler takımında Çağrı yoktu. 14 Mart akşamı Çağrı Atakan takımda neden yoktu işte cevabı.

Survivor Çağrı neden yok?

Survivor başlayalı 2 aydan uzun bir zaman oldu Çağrı Atakan ilk kez takımını yalnız bıraktı. Seyirciler bu akşam Survivor’da oynanan ‘bil bakalım’ yarışmasında Çağrı’yı göremeyince ‘Çağrı neden yok’ diye araştırmaya başladı. Ancak sakin olmak gerekiyor Çağrı elenmedi. Ya da cezası olduğu için (5 maç ödüllerden mahrum kalma cezası) değil sakat olduğu için yoktu.

Çağrı neden yok sorusuna Acun cevap verdi

Bil bakalım yarışmasında ünlüler ve gönüllüler takımı kozlarını paylaştı. Soruları bilerek para kazanmaya çalıştılar ve böylelikle o paralarla karınlarını doyuracaklardı. Yılın ilk bil bakalım oynunuda Çağrı yarışamadı. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada “Çağrı’nın sakatlığı var, doktor kontrolünde. Bir ya da iki gün yarışamayacak” diye konuştu.

Dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı durumu Çağrı’nın yokluğunda iyi idare etti. Dokunulmazlıkta skoru 9-7 yaptılar. Ardından gönüllülerin en iyileri çıktı sahaya. Son oyunda Batuhan Berkay ile yarıştı ve kazanan Batuhan oldu. 14 Mart akşamı Batuhan’ın aldığı sayıyla ünlüler takımı dokunulmazlığı 9-7 kazandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri