Ana SayfaTürkiyeTaha Ün'den Hilal Kaplan'a sorular: Size gelip FETÖ'cü olmadığını anlatan başka işadamları...

Taha Ün’den Hilal Kaplan’a sorular: Size gelip FETÖ’cü olmadığını anlatan başka işadamları var mı?

Yaklaşık 3 yıl önce FETÖ’cü olduğu iddiası nedeniyle hakkında ‘boykot’ çağrısı yapan Hilal Kaplan bugün Modanisa adlı tesettür markasına danışmanlık mı yapıyor? Bu iddiayı gündeme taşıyan ilk isim Taha Ün olmuştu. Medya Notu olarak Taha Ün’ün, Hilal Kaplan ve Sabah gazetesinin Modanisa’ya ‘FETÖ’cü dediği sözlerin ekran görüntülerini de içeren mesajları haber yaptık.

Bugün Hilal Kaplan’dan hakkındaki iddialara yanıt geldi. Hilal Kaplan Modanisa ile herhangi parasal bir ilişkisinin olmadığını, fotoğraflarının Modanisa’ya ait internet sitesine kendi bilgisi dışında konulduğunu belirtti.

Ancak Taha Ün, Hilal Kaplan ve Modanisa olayının peşini bırakmayarak konuya ilişkin tweet’lerini bugün de sürdürdü.

Taha Ün, Modanisa’nın hakkında ‘FETÖ’cü iddiasında bulunmuş Hilal Kaplan’ın kapısını çalıp uzun uzun “Biz FETÖ’cü değiliz” diye izahat vermesini garip bulduğunu söyledi.

Hilal Kaplan’ın sosyal medyadan yaptığı Modanisa açıklaması

Sosyal medyadan bir açıklama yayınlayan Sabah yazarı Hilal Kaplan, “İnternet sitelerine ismimin veya resmimin konacağından ve resmi bir vazifem varmış gibi yansıtılacağından haberim yoktu” şeklinde konuştu

Modanisa isimli şirketle arasında maddi ilişki olmadığını söyleyen Hilal Kaplan’ın açıklaması:

Taha Ün’den Hilal Kaplan’a sorular

Ancak Hilal Kaplan’ın Modanisa ile ilgili açıklamalarından tatmin olmamış görünen Taha Ün dün olduğu gibi bugün de sorularına devam etti. Taha Ün, Hilal Kaplan’a “Yalıya gelip site FETÖ’cü olmadığını anlatan başka işadamları var mıydı” diye sordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz