Ana SayfaTürkiyeTaha Ün'den iftira makinesi Salih Tuna kod adlı Davut Kayacı'ya: Orucunu yalan...

Taha Ün’den iftira makinesi Salih Tuna kod adlı Davut Kayacı’ya: Orucunu yalan ve iftira ile açıyor!

Davut Kayacı ardı arkası kesilmeyen iftiralarına bir yenisini eklerken kendisine cevap Taha Ün'den geldi

Yazılarında ve sosyal medyada Salih Tuna mahlasını tercih eden Sabah gazetesi yazarı Davut Kayacı, Ahmet Davutoğlu’na yönelik sürdürdüğü iftiralarına bir yenisini eklerken kendisine yanıt Gelecek Partisi’nin iletişim danışmanı Taha Ün’den geldi.

Kayacı, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden Hüseyin Kaya adlı bir kullanıcının paylaşımını alıntılayarak söz konusu kişinin Ahmet Davutoğlu’nun danışmanı olduğunu iddia etmişti.

Gelecek Partisi liderinin bu isimde bir danışmanı bulunmazken, yazar Davut Kayacı, paylaşımunda “Bu eleman, Sayın Davutoğlu’nun partisinde, “Genel Başkan Danışmanı Söylem Komitesi Üyesi”ymiş… Son nefesine kadar kalemiyle “mana iklimini” fasılasız savunan Ahmet Kekeç’e “beddua” ediyor. Söylem komitesi üyelerinin “söylemi” böyle; her tarafından “liyakat” akıyor!..” ifadelerine yer verdi.

Yaz bakalım Davut efendi!

Gelecek Partisi’nin iletişim danışmanı Taha Ün ise Kayacı’nın bu ifadelerine şu şekilde yanıt verdi:

“Salih Tuna mahlaslı Davut Kayacı bugünde orucunu helal lokma ile değil ancak kendisine yakışır bir şekilde yalan ve iftira ve ile açacak sanırım. Ahmet Davutoğlu’nun bu isimde bir danışmanı olmadığını bildiğin halde yaz bakalım davut efendi.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri