Ana SayfaTürkiyeTaha Ün'den Salih Tuna'ya unutulmaz 'delikanlılık' dersi

Taha Ün’den Salih Tuna’ya unutulmaz ‘delikanlılık’ dersi

Taha Ün’den şikayetçi olan Sabah yazarı Salih Tuna bugün de iftiralarla, sataşmalarla, argo ifadelerle dolu bir yazı yazarak hem Davutoğlu’na hem de Taha Ün’e saldırdı.

Bilindiği gibi Taha Ün, Gelecek Partisi’nin açılışı için gittiği Ankara’da, şehre adım atar atmaz soluğu emniyette almış, savcılıkta Pelikancı Salih Tuna’nın şikayeti nedeniyle ifade vermişti.

Taha Ün’den Salih Tuna’ya jet yanıt

Pelikancıların şikayetlerle, iftiralarla yıldırmaya çalıştığı Taha Ün, geri adım atmadan savcılıktaki ifadesinde Salih Tuna için Pelikancı dediğini tekrarladı.

Ancak Salih Tuna hem Sabah’taki köşesinden hem de sosyal medya hesabından Davutoğlu’na ve Taha Ün’e saldırılarına devam etti. AK Parti’ye tarihinin en büyük oyunu aldırmış olan Davutoğlu’nun Erdoğan sayesinde başbakanlık yaptığını söyleyen Salih Tuna’ın Erbakan üzerinden giriştiği algı operasyonu Taha Ün’ün attığı tek tweet ile çöktü.

Salih Tuna köşesinden isim vermeden, ağza alınmayacak hakaretlerle millete haysiyetsiz müptezel diyebiliyor. Taha Ün, Salih Tuna’ya işte o ‘müptezel’ kelimesinin hesabını da sordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri