Ana SayfaMagazinTamer Karadağlı ile sevgilisi Iraz Yıldız Bodrum tatilinde! Ünlü çift tatil sezonunu...

Tamer Karadağlı ile sevgilisi Iraz Yıldız Bodrum tatilinde! Ünlü çift tatil sezonunu Bodrum’da açtı

Tamer Karadağlı ile sevgilisi Iraz Yıldız Bodrum tatilinde! Ünlü çift tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Aralarında 30 yaş olmasından kaynaklı devamlı ekleştirilen çift tatil için Bodrum'u tercih etti. Tamer Karadağılı ve Iraz Yıldız Bodrum'da objektiflere takıldı. İşte detaylar!

Tamer Karadağlı ile sevgilisi Iraz Yıldız Bodrum tatilinde! Ünlü çift tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Aralarında 30 yaş olmasından kaynaklı devamlı ekleştirilen çift tatil için Bodrum’u tercih etti. Tamer Karadağılı ve Iraz Yıldız Bodrum’da objektiflere takıldı. İşte detaylar!

Tamer Karadağlı ile sevgilisi Iraz Yıldız Bodrum tatilinde

Tamer Karadağlı, 2002 yılında evlendiği Arzu Balkan’dan 2007’de boşanmıştı. Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’nın kendisinden 30 yaş küçük Iraz Yıldız ile anı alınca sevgilisinin objektifine verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.

Gönderisine, “Denize bakmak varken bu adam niye telefonuna bakar ki?” notunu düşen oyuncu, paylaşımına sevgilisini etiketlemeyi de ihmal etmedi. Ardından ikilinin aşkı resmen onaylanmış oldu.

Karadağlı, geçtiğimiz senelerde Instagram hesabından Iraz Yıldız ile birlikte çekilen bir karesini paylaşmıştı. Oyuncu, gönderisine, “Geleceğin starı Iraz Yıldız’la Antalya’da çok güldük. Müthiş bir yetenek. Adını çok duyacaksınız” notunu düşmüştü.

54 yaşındaki Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’nın 24 yaşındaki genç piyanist Iraz Yıldız’la ilişkisi doludizgin devam ediyor. Aralarındaki yaş farkından dolayı sık sık eleştirilen ünlü çift, tatil sezonunu Bodrum’da açtı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri