Ana SayfaMagazinTamer Karadağlı'nın sevgilisi Didem Ceran kimdir? Kaç yaşında?

Tamer Karadağlı’nın sevgilisi Didem Ceran kimdir? Kaç yaşında?

Didem Ceran kimdir, kaç yaşında! Tamer Karadağlı'nın sevgilisi olan Didem Ceran merak konusu.

Tamer Karadağlı ile sevgili olan Didem Ceran kimdir? Türkiye onu en son Survivor yarışmacısı olarak tanımıştı. Didem Ceran Survivor’ın ardından çektiği videolarla konuşulmuştu. Didem Ceran kimdir, kaç yaşında?

Didem Ceran kimdir?

Didem Ceran, 24 Mart 1981 tarihinde Kayseri doğumlu olan didem Ceran 39 yaşında. Ceran erken yaşta bir evlilik yaşadı ancak bu evlilik 1,5 yıl sürdü. Evliliğini sonlandırmasının ardından İstanbul’a gelen Ceran, 2006 yılında ‘Oryantal Star’ yarışmasına katıldı. Ceran daha sonra ise Survivor yarışmasına katıldı. Burada Gönüllüler takımında yer alan Ceran, kısa sürede kavgaları ve tartışmaları ile gündeme geldi ve ardından yarışmadan elendi. Didem Ceran şu sıralar Instagram’dan paylaştığı video ve fotoğraflarla gündeme geliyor.

Tamer Karadağlı iile ilişkisi

Eski Survivor yarışmacısı Didem Ceran ile aşk yaşamaya başladı. Kızını sevgilisiyle tanıştıran Karadağlı, özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Posta’da yer alan habere göre: 2011 yılında Survivor’a katılan Didem Ceran, ilk turda elendi. YouTube kanalından yayınladığı videolarla sık sık tepki çekerek gündeme gelen Ceren, önceki gün yeni aşkıyla Yeniköy’deki bir mekandan çıkarken yakalandı. Sevgilisini kızı Zeynep ile tanıştıran Tamer Karadağlı çıkışta habercilerin sorularına cevap vermedi. Didem Ceran ise “Beni neden çekiyorsunuz, ünlü değilim ki” dedi.

Didem Ceran kimdir?

2007’de Arzu Balkan ile boşandıktan sonra aşk hayatıyla hiç gündeme gelmeyen Tamer Karadağlı, yeni bir aşka yelken açtı. 53 yaşındaki oyuncu, eski Survivor yarışmacısı 39 yaşındaki Didem Ceran ile aşk yaşamaya başladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri